• Yli 35 vuoden kokemus!
  • Yli 27 000 tuotetta varastossa
  • Tilaa verkkokaupasta ennen klo 15.00 - lähetys samana päivänä
  • Lue lisää meistä

Tuotevastaavat

Henri Suikkanen
Henri Suikkanen
Tuotepäällikkö
040 3412 459 040 3412 459
henri.suikkanen@oem.fi Sähköposti

Ilkka-Ville Inkinen
Ilkka-Ville Inkinen
Tuotepäällikkö
040 3412 331 040 3412 331
ilkka-ville.inkinen@oem.fi Sähköposti

Jaakko Karvonen
Jaakko Karvonen
Tuotealuepäällikkö
040 3412 393 040 3412 393
jaakko.karvonen@oem.fi Sähköposti

Janne Hyvönen
Janne Hyvönen
Tuotepäällikkö
040 3412 467 040 3412 467
janne.hyvonen@oem.fi Sähköposti

Janne Lummejoki
Janne Lummejoki
Osastopäällikkö
040 3412 437 040 3412 437
janne.lummejoki@oem.fi Sähköposti

Janne Saarnilehto
Janne Saarnilehto
Osastopäällikkö
040 3412 431 040 3412 431
janne.saarnilehto@oem.fi Sähköposti

Jarno Rauta
Jarno Rautén
Tuotepäällikkö
040 3412 461 040 3412 461
jarno.rauten@oem.fi Sähköposti

Jere Kettunen
Jere Kettunen
Tuotepäällikkö
040 3412 475 040 3412 475
jere.kettunen@oem.fi Sähköposti

Lineaariliike, moottorit

Joni Henninen
Joni Henninen
Tuotepäällikkö
040 3412 474 040 3412 474
joni.henninen@oem.fi Sähköposti

Joonas Hänninen
Joonas Hänninen
Asiakkuuspäällikkö
040 3412 369 040 3412 369
joonas.hanninen@oem.fi Sähköposti

 

Jouni Pulli
Jouni Pulli
Tuotepäällikkö
040 3412 425 040 3412 425
jouni.pulli@oem.fi Sähköposti

Juhani Jokinen
Juhani Jokinen
Tuotepäällikkö
040 3412 426 040 3412 426
juhani.jokinen@oem.fi Sähköposti

Jukka Karppinen
Jukka Karppinen
Tuotepäällikkö
040 3412 326 040 3412 326
jukka.karppinen@oem.fi Sähköposti

Jussi Jalava
Jussi Jalava
Tekninen myynti
040 3412 439 040 3412 439
jussi.jalava@oem.fi Sähköposti

Kari Kallionpää
Kari Kallionpää
Tuotealuepäällikkö
040 3412 417 040 3412 417
kari.kallionpaa@oem.fi Sähköposti

Kari Matkala
Kari Matkala
Tuotepäällikkö
040 3412 332 040 3412 332
kari.matkala@oem.fi Sähköposti

Miikka Himanka
Miikka Himanka
Osastopäällikkö
040 3412 360 040 3412 360
miikka.himanka@oem.fi Sähköposti

Mikko Kokko
Mikko Kokko
Tuotepäällikkö
040 3412 473 040 3412 473
mikko.kokko@oem.fi Sähköposti

Mikko Mannila
Mikko Mannila
Tuotealuepäällikkö
040 3412 441 040 3412 441
mikko.mannila@oem.fi Sähköposti

Mikko Railonvirta
Mikko Railonvirta
Tuotepäällikkö
040 3412 396 040 3412 396
mikko.railonvirta@oem.fi Sähköposti

Laakerit

Niko Into
Niko Into
Tuotepäällikkö
040 3412 469 040 3412 469
niko.into@oem.fi Sähköposti

Petteri Tarvola
Petteri Tarvola
Tuotepäällikkö
040 3412 424 040 3412 424
petteri.tarvola@oem.fi Sähköposti

Rami Raekangas
Rami Raekangas
Tuotealuepäällikkö
040 3412 476 040 3412 476
rami.raekangas@oem.fi Sähköposti

Riku Eerola
Riku Eerola
Tuotepäällikkö
040 3412 433 040 3412 433
riku.eerola@oem.fi Sähköposti

Teemu Niemelä
Teemu Niemelä
Tuotepäällikkö
040 3412 482 040 3412 482
teemu.niemela@oem.fi Sähköposti

Timo Heinonen
Timo Heinonen
Tuotepäällikkö
040 3412 365 040 3412 365
timo.heinonen@oem.fi Sähköposti

Timo Tirkkonen
Timo Tirkkonen
Tuotepäällikkö
040 3412 328 040 3412 328
timo.tirkkonen@oem.fi Sähköposti

Tony Tarr
Tony Tarr
Tuotepäällikkö
040 3412 435 040 3412 435
tony.tarr@oem.fi Sähköposti

Viljami Saastamoinen
Viljami Saastamoinen
Tuotepäällikkö
040 3412 489 040 3412 489
viljami.saastamoinen@oem.fi Sähköposti

Ville Paukkunen
Ville Paukkunen
Tuotevastaava
040 3412 446 040 3412 446
ville.paukkunen@oem.fi Sähköposti

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelumme vastaa kysymyksiin ja etsii ratkaisut ongelmiin. Heille voit jättää myös tilauksesi.

0207 499 499

Sähköposti

Chatti