• Yli 35 vuoden kokemus!
  • Yli 27 000 tuotetta varastossa
  • Tilaa verkkokaupasta ennen klo 15.00 - lähetys samana päivänä
  • Lue lisää meistä

Henkilöstö

Helpota oikean henkilön löytymistä rajaamalla osastoja tai liiketoimintayksiköitä alta.
Petri Kolehmainen
Petri Kolehmainen
Tekninen myynti
0207 499 481 0207 499 481
petri.kolehmainen@oem.fi Sähköposti

Asiakaspalvelu

Markus Veijalainen
Markus Veijalainen
Tekninen myynti
0207 499 457 0207 499 457
markus.veijalainen@oem.fi Sähköposti

Asiakaspalvelu

Tommi Laine
Tommi Laine
Tekninen myynti
0207 499 454 0207 499 454
tommi.laine@oem.fi Sähköposti

Asiakaspalvelu

Niklas Karlsson
Niklas Karlsson
Tekninen myynti
0207 499 449 0207 499 449
niklas.karlsson@oem.fi Sähköposti

Asiakaspalvelu

Jaakko Suojanen
Tekninen myynti
040 3412 318 040 3412 318
jaakko.suojanen@oem.fi Sähköposti

Asiakaspalvelu

Patrick Nyström
Patrick Nyström
Toimitusjohtaja
040 3412 412 040 3412 412
patrick.nystrom@oem.fi Sähköposti

Marko Salovaara
Marko Salovaara
Liiketoimintayksikön johtaja
040 3412 442 040 3412 442
marko.salovaara@oem.fi Sähköposti

OEM Automatic

Jussi Haavisto
Jussi Haavisto
Liiketoimintayksikön johtaja
040 3412 430 040 3412 430
jussi.haavisto@oem.fi Sähköposti

OEM Electronics

Juhani Lehtinen
Juhani Lehtinen
Liiketoimintayksikön johtaja
040 3412 447 040 3412 447
juhani.lehtinen@oem.fi Sähköposti

OEM Motor

Kim Elo
Kim Elo
Liiketoimintayksikön johtaja
040 3412 428 040 3412 428
kim.elo@oem.fi Sähköposti

 

Leena Rautakumpu
Leena Rautakumpu
Talouspäällikkö
040 3412 416 040 3412 416
leena.rautakumpu@oem.fi Sähköposti

Topi Immonen
Topi Immonen
Laatu- ja logistiikkapäällikkö
040 3412 411 040 3412 411
topi.immonen@oem.fi Sähköposti

Jenna Lainio
Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
040 3412 419 040 3412 419
jenna.lainio@oem.fi Sähköposti

Marko Varjokivi
Marko Varjokivi
Osastopäällikkö
040 3412 423 040 3412 423
marko.varjokivi@oem.fi Sähköposti

Mikko Niiniö
Mikko Niiniö
Osastopäällikkö
040 3412 463 040 3412 463
mikko.niinio@oem.fi Sähköposti

Ville Entonen
Ville Entonen
Osastopäällikkö
040 3412 440 040 3412 440
ville.entonen@oem.fi Sähköposti

Miikka Himanka
Miikka Himanka
Osastopäällikkö
040 3412 360 040 3412 360
miikka.himanka@oem.fi Sähköposti

Janne Saarnilehto
Janne Saarnilehto
Osastopäällikkö
040 3412 431 040 3412 431
janne.saarnilehto@oem.fi Sähköposti

Janne Lummejoki
Janne Lummejoki
Osastopäällikkö
040 3412 437 040 3412 437
janne.lummejoki@oem.fi Sähköposti

Jaakko Karvonen
Jaakko Karvonen
Tuotealuepäällikkö
040 3412 393 040 3412 393
jaakko.karvonen@oem.fi Sähköposti

Mikko Mannila
Mikko Mannila
Tuotealuepäällikkö
040 3412 441 040 3412 441
mikko.mannila@oem.fi Sähköposti

Rami Raekangas
Rami Raekangas
Tuotealuepäällikkö
040 3412 476 040 3412 476
rami.raekangas@oem.fi Sähköposti

Kari Kallionpää
Kari Kallionpää
Tuotealuepäällikkö
040 3412 417 040 3412 417
kari.kallionpaa@oem.fi Sähköposti

Anna Wulff
Anna Wulff
Tuotealuepäällikkö
050 5997 978 050 5997 978
anna.wulff@oem.fi Sähköposti

Nordic LED Solutions -tuotteet

Janne Vuorinen
Janne Vuorinen
Myyntipäällikkö
040 3412 448 040 3412 448
janne.vuorinen@oem.fi Sähköposti

Juha-Pekka Tupala
Juha-Pekka Tupala
Myyntipäällikkö
040 3412 477 040 3412 477
juha-pekka.tupala@oem.fi Sähköposti

Minna Santanen
Minna Santanen
Assistentti
040 3412 451 040 3412 451
minna.santanen@oem.fi Sähköposti

Jaana Koskela
Jaana Koskela
Assistentti
040 3412 414 040 3412 414
jaana.koskela@oem.fi Sähköposti

Tiina Ranki
Tiina Ranki
Asiakaspalvelu ja toimitusvalvonta
040 3412 427 040 3412 427
tiina.ranki@oem.fi Sähköposti

Janita Järveläinen
Janita Jarveläinen
Assistentti
040 3412 465 040 3412 465
janita.jarvelainen@oem.fi Sähköposti

Marianne Etokari
Marianne Etokari
Asiakaspalvelu ja toimitusvalvonta
040 3412 320 040 3412 320
marianne.etokari@oem.fi Sähköposti

Juhani Jokinen
Juhani Jokinen
Tuotepäällikkö
040 3412 426 040 3412 426
juhani.jokinen@oem.fi Sähköposti

Mikko Kokko
Mikko Kokko
Tuotepäällikkö
040 3412 473 040 3412 473
mikko.kokko@oem.fi Sähköposti

Kuva tulossa...
Lasse Laukkanen
Tuotepäällikkö
040 3412 372 040 3412 372
lasse.laukkanen@oem.fi Sähköposti

Kuva tulossa...
Joni Rantakallio
Aluemyyntipäällikkö
040 3412 374 040 3412 374
joni.rantakallio@oem.fi Sähköposti

Riku Eerola
Riku Eerola
Tuotepäällikkö
040 3412 433 040 3412 433
riku.eerola@oem.fi Sähköposti

Teemu Niemelä
Teemu Niemelä
Tuotepäällikkö
040 3412 482 040 3412 482
teemu.niemela@oem.fi Sähköposti

Tony Tarr
Tony Tarr
Tuotepäällikkö
040 3412 435 040 3412 435
tony.tarr@oem.fi Sähköposti

Joni Henninen
Joni Henninen
Tuotepäällikkö
040 3412 474 040 3412 474
joni.henninen@oem.fi Sähköposti

Jussi Kavén
Jussi Kavén
Tekninen myynti
040 3412 325 040 3412 325
jussi.kaven@oem.fi Sähköposti

Jussi Jalava
Jussi Jalava
Tekninen myynti
040 3412 439 040 3412 439
jussi.jalava@oem.fi Sähköposti

Petteri Tarvola
Petteri Tarvola
Tuotepäällikkö
040 3412 424 040 3412 424
petteri.tarvola@oem.fi Sähköposti

Niko Into
Niko Into
Tuotepäällikkö
040 3412 469 040 3412 469
niko.into@oem.fi Sähköposti

Janne Hyvönen
Janne Hyvönen
Tuotepäällikkö
040 3412 467 040 3412 467
janne.hyvonen@oem.fi Sähköposti

Viljami Saastamoinen
Viljami Saastamoinen
Tuotepäällikkö
040 3412 489 040 3412 489
viljami.saastamoinen@oem.fi Sähköposti

Ville Paukkunen
Ville Paukkunen
Tuotevastaava
040 3412 446 040 3412 446
ville.paukkunen@oem.fi Sähköposti

Joonas Grönbacka
Joonas Grönbacka
Tekninen myynti
040 3412 462 040 3412 462
joonas.gronbacka@oem.fi Sähköposti

Joonas Wikman
Joonas Wikman
Tekninen myynti
040 3412 444 040 3412 444
joonas.wikman@oem.fi Sähköposti

Ville Siltala
Ville Siltala
Tekninen myynti
040 3412 485 040 3412 485
ville.siltala@oem.fi Sähköposti

Kaapeli ja Liitäntätekniikka

Jouni Pulli
Jouni Pulli
Tuotepäällikkö
040 3412 425 040 3412 425
jouni.pulli@oem.fi Sähköposti

Henri Suikkanen
Henri Suikkanen
Tuotepäällikkö
040 3412 459 040 3412 459
henri.suikkanen@oem.fi Sähköposti

Timo Heinonen
Timo Heinonen
Tuotepäällikkö
040 3412 365 040 3412 365
timo.heinonen@oem.fi Sähköposti

Jarno Rauta
Jarno Rautén
Tuotepäällikkö
040 3412 461 040 3412 461
jarno.rauten@oem.fi Sähköposti

Saku Korhonen
Saku Korhonen
Tekninen myynti
040 3412 460 040 3412 460
saku.korhonen@oem.fi Sähköposti

Markus Peltola
Markus Peltola
Tekninen myynti
040 3412 487 040 3412 487
markus.peltola@oem.fi Sähköposti

Sakari Vainio
Sakari Vainio
Tekninen myynti
040 3412 367 040 3412 367
sakari.vainio@oem.fi Sähköposti

Joonas Hänninen
Joonas Hänninen
Asiakkuuspäällikkö
040 3412 369 040 3412 369
joonas.hanninen@oem.fi Sähköposti

 

Kimmo Jansson
Kimmo Jansson
Tekninen tuki
040 3412 368 040 3412 368
kimmo.jansson@oem.fi Sähköposti

Maisa Keskinen
Maisa Keskinen
Tekninen myynti
040 3412 366 040 3412 366
maisa.keskinen@oem.fi Sähköposti

Jere Kettunen
Jere Kettunen
Tuotepäällikkö
040 3412 475 040 3412 475
jere.kettunen@oem.fi Sähköposti

Lineaariliike, moottorit

Mikko Railonvirta
Mikko Railonvirta
Tuotepäällikkö
040 3412 396 040 3412 396
mikko.railonvirta@oem.fi Sähköposti

Laakerit

Andreas Lyrintzis
Andreas Lyrintzis
Tekninen myynti
040 3412 488 040 3412 488
andreas.lyrintzis@oem.fi Sähköposti

Moottorit ja ohjaimet

Markku Sepponen
Markku Sepponen
Tekninen myynti
040 3412 453 040 3412 453
markku.sepponen@oem.fi Sähköposti

Laakerit

Risto Ruutiainen
Risto Ruutiainen
Tuotepäällikkö
040 3412 388 040 3412 388
risto.ruutiainen@oem.fi Sähköposti

Petteri Lehto
Petteri Lehto
Tekninen myynti
040 3412 389 040 3412 389
petteri.lehto@oem.fi Sähköposti

Jukka Romppainen
Jukka Romppainen
Aluepäällikkö
040 3412 484 040 3412 484
jukka.romppainen@oem.fi Sähköposti

Timo Lempiäinen
Timo Lempiäinen
Markkinointivastaava
040 3412 471 040 3412 471
timo.lempiainen@oem.fi Sähköposti

Johanna Laiholahti
Johanna Laiholahti
Markkinointikoordinaattori
040 3412 472 040 3412 472
johanna.laiholahti@oem.fi Sähköposti

Pietari Kapi
Pietari Kapi
Digimarkkinointivastaava
040 3412 479 040 3412 479
pietari.kapi@oem.fi Sähköposti

Aino Kupiainen
Aino Kupiainen
Markkinointiassistentti
040 3412 470 040 3412 470
aino.kupiainen@oem.fi Sähköposti

Haye Ahlberg
Haye Ahlberg
Markkinointiassistentti
040 3412 436 040 3412 436
harriet.ahlberg@oem.fi Sähköposti

Jaana Helle
Jaana Helle
Myyntireskontra, luotonvalvonta
040 3412 415 040 3412 415
jaana.helle@oem.fi Sähköposti

Riia Tuomola
Riia Tuomola
Hyvityslaskut, reklamaatiot
040 3412 464 040 3412 464
riia.tuomola@oem.fi Sähköposti

Sirpa Paavilainen
Sirpa Paavilainen
Ostoreskontra, palkat, kirjanpito
040 3412 450 040 3412 450
sirpa.paavilainen@oem.fi Sähköposti

Christoffer Nyström
Christoffer Nyström
Taloushallinto
040 3412 353 040 3412 353
christoffer.nystrom@oem.fi Sähköposti

Timo Viitamäki
Timo Viitamäki
Taloushallinnon assistentti
040 3412 455 040 3412 455
timo.viitamaki@oem.fi Sähköposti

Mari Perttula
Mari Perttula
Hallinnon assistentti, ostolaskut
040 3412 434 040 3412 434
mari.perttula@oem.fi Sähköposti

Frank Isaksson
Frank Isaksson
ERP-vastaava
040 3412 480 040 3412 480
frank.isaksson@oem.fi Sähköposti

Kai Savila
Kai Savila
ICT-vastaava
040 3412 478 040 3412 478
kai.savila@oem.fi Sähköposti

Jukka Karppinen
Jukka Karppinen
Tuotepäällikkö
040 3412 326 040 3412 326
jukka.karppinen@oem.fi Sähköposti

Kari Matkala
Kari Matkala
Tuotepäällikkö
040 3412 332 040 3412 332
kari.matkala@oem.fi Sähköposti

Kuva tulossa...
Teija Mauriala
Tuotepäällikkö
040 3412 333 040 3412 333
teija.mauriala@oem.fi Sähköposti

Timo Tirkkonen
Timo Tirkkonen
Tuotepäällikkö
040 3412 328 040 3412 328
timo.tirkkonen@oem.fi Sähköposti

Seppo Virolainen
Seppo Virolainen
Tuotepäällikkö
040 3412 438 040 3412 438
seppo.virolainen@oem.fi Sähköposti

Mika Salmisalo
Mika Salmiosalo
Tekninen myynti
040 3412 329 040 3412 329
mika.salmiosalo@oem.fi Sähköposti

Teemu Perksalo
Tekninen myynti
040 3412 327 040 3412 327
teemu.perksalo@oem.fi Sähköposti

Joel Kouvonen
Joel Kouvonen
Tekninen myynti
040 3412 321 040 3412 321
joel.kouvonen@oem.fi Sähköposti

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelumme vastaa kysymyksiin ja etsii ratkaisut ongelmiin. Heille voit jättää myös tilauksesi.

0207 499 499

Sähköposti

Chatti