Tiedot |
|
|---|---|
| Tunnistusetäisyys | 2 mm |
| Asennus | Upotettavia |
| Koko | M12 |
| Ulostulo | PNP NO |
| Liitäntätyyppi | Kiinteä kaapeli 2 m |
| Käyttöjännite | 10-30 V DC |
| IP-luokka | IP67 |
| Max. käyttölämpötila | 70 °C |
| Min. käyttölämpötila | -25 °C |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| LED-indikointi | Kyllä |
| Rungon materiaali | Niklattu messinki, PBT |
| Paino | 70 g |
| Max. ulostulojännite | 200 mA |
| Kennotyyppi | Induktiivinen |
| Kytkentätaajuus | 2000 Hz |
| Pituus | 49,8 mm |
Datasensingin induktiiviset anturit M12-kokoisena
TopWorx GO Switch tarjoaa huoltovapaan toimintavarmuuden, yksinkertaisen toimintaperiaatteen ja pettämättömän varmuuden olosuhteissa, joissa tavalliset rajakytkimet eivät enää riitä.
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Tunnistusetäisyys | Asennus | Koko | Ulostulo | Liitäntätyyppi | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Induktiivinen kytkin, M12, PNP, NO, upotettava, 2m kaapeli
Tuotenumero:
AM1/AP-1A
Kopioitu!
|
2 mm
|
Upotettavia
|
M12
|
PNP NO
|
Kiinteä kaapeli 2 m
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M12, PNP, NO, upotettava, M12-liitin, lyhyt runko
Tuotenumero:
AM6/AP-1H
Kopioitu!
|
2 mm
|
Upotettavia
|
M12
|
PNP
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M12, PNP, NO, ei upotettava, M12-liitin, lyhyt runko
Tuotenumero:
AM6/AP-2H
Kopioitu!
|
4 mm
|
Ei upotettavia
|
M12
|
PNP
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M12, PNP, NO, upotettava, M12-liitin
Tuotenumero:
AM1/AP-1H
Kopioitu!
|
2 mm
|
Upotettavia
|
M12
|
PNP
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M12, PNP, NO, ei upotettava, 2m kaapeli
Tuotenumero:
AM1/AP-2A
Kopioitu!
|
4 mm
|
Ei upotettavia
|
M12
|
PNP
|
Kiinteä kaapeli 2 m
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M12, PNP, NO, ei upotettava, M12-liitin
Tuotenumero:
AM1/AP-2H
Kopioitu!
|
4 mm
|
Ei upotettavia
|
M12
|
PNP
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
Ind, M12, upot., std, PNP, NO, M12-liit.
Tuotenumero:
AM1/AP-3H
Kopioitu!
|
4 mm
|
Upotettavia
|
M12
|
PNP
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M12, NPN, NO, upotettava, M12-liitin
Tuotenumero:
AM1/AN-1H
Kopioitu!
|
2 mm
|
Upotettavia
|
M12
|
NPN NO
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M12, NPN, NO, ei upotettava, M12-liitin
Tuotenumero:
AM1/AN-2H
Kopioitu!
|
4 mm
|
Ei upotettavia
|
M12
|
NPN NO
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M12, PNP, NC, upotettava, M12-liitin
Tuotenumero:
AM1/CP-1H
Kopioitu!
|
2 mm
|
Upotettavia
|
M12
|
PNP NC
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
||
Induktiivinen kytkin, M12, PNP, NC, ei upotettava, M12-liitin
Tuotenumero:
AM1/CP-2H
Kopioitu!
|
4 mm
|
Ei upotettavia
|
M12
|
PNP NC
|
M12-liitin, 4-napainen
|
|
Valitse tuote listalta.