HERGA
Tiedot |
|
|---|---|
| IP-luokka | IP67 |
| Min. käyttölämpötila | -5 °C |
| Max. käyttölämpötila | 40 °C |
| Hyväksynnät | IEC, UL 61010-1 |
| Max. jännite DC | 24 V |
| Pressure sensitivity | <10N |
| Pohjan materiaali | PVC |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Kaapelin pituus | 2 m |
| Kaapelin ulkohalkaisija | 4 mm |
| Väri | Musta |
| Kaapelin materiaali | PVC |
| Kannen materiaali | Taipuisa PVC |
Laitteiden älykkäiden turvakomponenttien lisääminen parantaa huomattavasti niiden turvallisuutta.
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).