Tiedot |
|
|---|---|
| Työnopeus | 10 m/s |
| IP-luokka | IP65, IP60 |
| Min. isku | 50 mm |
| Max. isku | 1250 mm |
| Max. syöttöjännite | 60 V |
| Min. tehonkulutus | 3 W |
| Max. tehonkulutus | 10 W |
| Virta, johdin | ≤1 mA |
| Virta, resistori | ≤10 mA |
| Lineaarisuus | ±0,07 % (50-375 mm), ±0,05 % (400-3 000 mm) |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Toistotarkkuus | ±0,01 mm |
| Käyttövoima | ≤2 N (KTC), ≤10 N (KTC-P) |
| Tärinänkesto | IEC 68-2-6:1982 10 G |
| Iskunkestävyys | IEC 68-21968 40 g |
| Min. käyttölämpötila | -30 °C |
| Max. käyttölämpötila | 100 °C |
| Min. varastointilämpötila | -50 °C |
| Max. varastointilämpötila | 120 °C |
Ixthussin lineaarianturit antavat absoluuttisen paikkatiedon, eli paikka tiedetään myös jännitekatkoksen jälkeen, vaikka asentoa olisi muutettu.
KTC-sarjan liikematka on 50-1250 mm ja ulostulo resistanssi 0-20 kohm riippuen tyypistä.
KTC-sarjassa on ruostumaton teräsakseli, tukeva laakerointi ja liuku, joka mahdollistaa todella pitkän käyttöiän.
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!