LION PRECISION
Etikettianturi kapasitiivisella tunnistuksella. Tällä anturilla pystyy tunnistamaan vaikka läpinäkyvät etiketit läpinäkyvästä pohjasta. Kapasitiivinen tunnistus mahdollistaa myös metallisten etikettien tunnistuksen luotettavasti.
Tiedot |
|
|---|---|
| Anturin toimintaperiaate | Etikettianturi |
| Liitäntätyyppi | Kiinteä kaapeli 2 m |
| Reaktioaika | 0,02 ms |
| Sisäinen virrankulutus | 50 mA |
| Taajuus | 10000 Hz |
| Materiaali | Alumiini |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Max. syöttöjännite DC | 28 V DC |
| Min. syöttöjännite DC | 11 V DC |
| Max. käyttölämpötila | 60 °C |
| Min. käyttölämpötila | 4 °C |
| Kitakorkeus | 0,76 mm |
Etikettianturi kapasitiivisella tunnistuksella. Tällä anturilla pystyy tunnistamaan vaikka läpinäkyvät etiketit läpinäkyvästä pohjasta. Kapasitiivinen tunnistus mahdollistaa myös metallisten etikettien tunnistuksen luotettavasti.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Anturin toimintaperiaate | Liitäntätyyppi | Reaktioaika | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Etikettianturi, kapasitiivinen, PNP/NPN, kaapeli
Tuotenumero:
LRD2100
Kopioitu!
|
Etikettianturi
|
Kiinteä kaapeli 2 m
|
0,02 ms
|
|
||
|
Etikettianturi, kapasitiivinen, PNP/NPN, kaapeli
Tuotenumero:
LRD6300
Kopioitu!
|
Etikettianturi
|
Kiinteä kaapeli 2 m
|
0,015 ms
|
|
||
Etikettianturi, ultraääni, PNP/NPN, kaapeli
Tuotenumero:
LRD8200
Kopioitu!
|
Etikettianturi
|
M12-liitin, 4-napainen
|
0,425 ms
|
|
Valitse tuote listalta.