DATASENSING
Datalogicin etikettianturille SR23, käyttökohteita löytyy mm. elintarvike- ja lääketeollisuudesta.
Kitakoko on 50x5 mm, mikä mahdollistaa myös paksujen etikettien luvun. Pienin luettava etiketin leveys on 0,5 mm ja etikettien välin on oltava vähintään 0,5 mm.
Pieni ja vankka teräskotelo IP65 kotelointiluokalla, helppo ohjelmointi yhdellä painikkeella, ulostulona PNP tai NPN, 2 m kaapeli tai M8-liitin ja 12 kHz:n kytkentätaajuus varmistavat soveltuvuuden paikkaan kuin paikkaan.
Tiedot |
|
|---|---|
| Anturin toimintaperiaate | Etikettianturi |
| Käyttöjännite | 10-30 V DC |
| Ulostulo | PNP |
| Liitäntätyyppi | Kiinteä kaapeli 2 m |
| Paino | 85 g |
| Valon tyyppi | IR LED |
| IP-luokka | IP65 |
| Mitat (mm) | 30 x 63 x 10 |
| Reaktioaika | 0,04 ms |
| Taajuus | 12000 Hz |
| LED-indikointi | Kyllä |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Linssin materiaali | PC |
| Rungon materiaali | Alumiini, PBT |
| Max. ulostulovirta | 0,1 A |
| Max. virrankulutus | 0,03 A |
| Max. käyttölämpötila | 55 °C |
| Min. käyttölämpötila | -20 °C |
| Kitakorkeus | 5 mm |
| Kitasyvyys | 50 mm |
| Hyväksynnät | CE, UL |
| Usean koodin lukeminen | Kyllä |
Datalogicin etikettianturille SR23, käyttökohteita löytyy mm. elintarvike- ja lääketeollisuudesta.
Kitakoko on 50x5 mm, mikä mahdollistaa myös paksujen etikettien luvun. Pienin luettava etiketin leveys on 0,5 mm ja etikettien välin on oltava vähintään 0,5 mm.
Pieni ja vankka teräskotelo IP65 kotelointiluokalla, helppo ohjelmointi yhdellä painikkeella, ulostulona PNP tai NPN, 2 m kaapeli tai M8-liitin ja 12 kHz:n kytkentätaajuus varmistavat soveltuvuuden paikkaan kuin paikkaan.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Anturin toimintaperiaate | Käyttöjännite | Ulostulo | Liitäntätyyppi | Paino | Valon tyyppi | Reaktioaika | Max. virrankulutus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Etikettianturi, 5mm, PNP, kaapeli
Tuotenumero:
SR23-2-IR-PH
Kopioitu!
|
Etikettianturi
|
10-30 V DC
|
PNP
|
Kiinteä kaapeli 2 m
|
85 g
|
IR LED
|
0,04 ms
|
0,03 A
|
|
||
|
Etikettianturi, 5mm, NPN, kaapeli
Tuotenumero:
SR23-2-IR-NH
Kopioitu!
|
Etikettianturi
|
10-30 V DC
|
NPN
|
Kiinteä kaapeli 2 m
|
85 g
|
IR LED
|
0,04 ms
|
0,03 A
|
|
||
Etikettianturi, 5mm, PNP, liitin
Tuotenumero:
SR23-5-IR-PH
Kopioitu!
|
Etikettianturi
|
10-30 V DC
|
PNP
|
M8-liitin, 4-napainen
|
46 g
|
IR LED
|
0,04 ms
|
0,03 A
|
|
||
Etikettianturi, 5mm, NPN, liitin
Tuotenumero:
SR23-5-IR-NH
Kopioitu!
|
Etikettianturi
|
10-30 V DC
|
NPN
|
M8-liitin, 4-napainen
|
46 g
|
IR LED
|
0,04 ms
|
0,03 A
|
|
Valitse tuote listalta.