TAKEX
F85RN kuituvahvistimessa on 2 suurta digitaalista näyttöä, joissa 4-numeroa ja 7 segmenttiä.
Vahvistimessa 4 erillaista opetustilaa, jotka opetetaan yhdellä napilla. Yksinkertaista!
F85RN on myös varustettu keskinäisen häirinnän estolla eli voidaan asentaa jopa 8 vahvistinta vierekkäin.
Vahvistimen sivussa on QR koodi, joka voidaan lukea esim. puhelimella. Koodin takaa löytyy vahvistimen manuaali. Erittäin kätevä ominaisuus asennuksissa asiakkaalla.
Tiedot |
|
|---|---|
| Liitäntätyyppi | Kiinteä kaapeli 2 m |
| Toiminta | Dark on / Light on |
| Toimintasuunta | Ei |
| Valon tyyppi | Punainen LED |
| IP-luokka | IP40 |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Max. jännite DC | 24 V |
| Min. jännite DC | 12 V |
| Ulomman kotelon materiaali | Polykarbonaatti |
F85RN kuituvahvistimessa on 2 suurta digitaalista näyttöä, joissa 4-numeroa ja 7 segmenttiä.
Vahvistimessa 4 erillaista opetustilaa, jotka opetetaan yhdellä napilla. Yksinkertaista!
F85RN on myös varustettu keskinäisen häirinnän estolla eli voidaan asentaa jopa 8 vahvistinta vierekkäin.
Vahvistimen sivussa on QR koodi, joka voidaan lukea esim. puhelimella. Koodin takaa löytyy vahvistimen manuaali. Erittäin kätevä ominaisuus asennuksissa asiakkaalla.
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?