DATASENSING
Datasensing SH4-BASE on kytkennältään yksinkertainen turvavaloverho. Tarvitsen vain syöttäjännitteen lähettimelle ja vastaanottimelle, ja vastaanottimelta saat turvaulostulot. (2 x OSSD)
Käsisuojauksen resoluutio on 30mm ja valvontaetäisyys 20m.
Datasensing SH4-turvavaloverhoissa ei ole kuollutta aluetta, joten valoverho tunnistaa koko matkaltaan.
Tiedot |
|
|---|---|
| Käyttöjännite | 24 V DC |
| Toiminta | Vain 2xOSSD-turvaulostulot, Automaattinen restart |
| IP-luokka | IP65, IP67 |
| Reaktioaika | 7 ms |
| Rungon materiaali | Alumiini |
| Max. käyttölämpötila | 55 °C |
| Min. käyttölämpötila | -30 °C |
| Tunnistusetäisyys | 0,2-20 m |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Suojauskorkeus | 300 mm |
| PL | e |
| SIL | 3 |
| Jännitetoleranssi | ± 20% |
| MTTFd | 43 vuotta |
| Säteiden lukumäärä | 12 |
Datasensing SH4-BASE on kytkennältään yksinkertainen turvavaloverho. Tarvitsen vain syöttäjännitteen lähettimelle ja vastaanottimelle, ja vastaanottimelta saat turvaulostulot. (2 x OSSD)
Käsisuojauksen resoluutio on 30mm ja valvontaetäisyys 20m.
Datasensing SH4-turvavaloverhoissa ei ole kuollutta aluetta, joten valoverho tunnistaa koko matkaltaan.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Käyttöjännite | Reaktioaika | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
|
SH4 Basic, 300/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-0300-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
7 ms
|
|
||
|
SH4 Basic, 450/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-0450-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
8 ms
|
|
||
|
SH4 Basic, 600/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-0600-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
9 ms
|
|
||
|
SH4 Basic, 750/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-0750-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
9 ms
|
|
||
|
SH4 Basic, 900/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-0900-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
10 ms
|
|
||
|
SH4 Basic, 1050/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-1050-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
11 ms
|
|
||
|
SH4 Basic, 1200/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-1200-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
12 ms
|
|
||
|
SH4 Basic, 1350/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-1350-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
12 ms
|
|
||
|
SH4 Basic, 1500/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-1500-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
13 ms
|
|
||
|
SH4 Basic, 1650/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-1650-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
14 ms
|
|
||
|
SH4 Basic, 1800/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-1800-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
14 ms
|
|
||
|
SH4 Basic, 1950/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-1950-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
15 ms
|
|
||
|
SH4 Basic, 2100/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-2100-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
16 ms
|
|
||
|
SH4 Basic, 2250/30mm, 20m
Tuotenumero:
SH4-30-2250-B-5
Kopioitu!
|
24 V DC
|
17 ms
|
|
Valitse tuote listalta.