DUELCO
Duelco NST-2007 turvarele HS-painikkeiden ja turvarajojen valvontaa.
Syöttö |
|
|---|---|
| Max. syöttöjännite AC | 230 V AC |
Sisääntulot ja ulostulot |
|
| Kuittaus | Automaattinen/manuaalinen |
| Turvaulostulo NO | 3 |
| Signaaliulostulo NC | 1 |
Kotelo |
|
| Leveys | 22,5 mm |
| Kotelon IP-luokka | IP40 |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Liittimien IP-luokka | IP20 |
| Min. käyttölämpötila | -25 °C |
| Max. käyttölämpötila | 50 °C |
Turva-arvot ja hyväksynnät |
|
| Turvaluokka | 4 |
| PL | e (EN ISO 13849-1) |
Duelco NST-2007 turvarele HS-painikkeiden ja turvarajojen valvontaa.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.