| IP-luokka | IP67 |
|---|---|
| LED-indikointi | Kyllä |
| Liitäntätyyppi | Kiinteä kaapeli 2 m |
| Lähtö | 2xPNP |
| Max. etäisyys | 400 mm |
| Max. käyttölämpötila | 70 °C |
| Max. syöttöjännite DC | 30 V DC |
| Min. etäisyys | 30 mm |
|---|---|
| Min. käyttölämpötila | -20 °C |
| Min. syöttöjännite DC | 12 V DC |
| Rungon materiaali | PBT |
| Runko | M18 |
Saatavissa myös NPN ulostulolla
Tarjoamme ratkaisuja sekä laajan valikoiman komponentteja, jotta voit automatisoida ja turvata sahalaitoksen koneet.
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
OEM Finland vahvistaa nyt yhteistyötään Emersonin kanssa ja ottaa laajennetun vastuun useista heidän johtavista tuotemerkeistään Suomen markkinoilla.
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Kalvonäppäimistöt ovat edullinen ja toimintavarma ratkaisu kun tarvitset paikallisohjauksen laitteeseesi. Riippumatta siitä onko tarpeesi yksi näppäin tai koko QWERTY-näppäimistö, kalvonäppäimillä sen toteuttaminen on mahdollista.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Max. etäisyys | Min. etäisyys | Runko | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ultraäänianturi, M18, 400mm, 2xPNP, kaapeli
Tuotenumero:
P43-40-M18-PBT2P2M
Kopioitu!
|
400 mm
|
30 mm
|
M18
|
|
||
|
Ultraäänianturi, M18, 500mm, 2xPNP, kaapeli
Tuotenumero:
P43-50-M18-PBT2P2
Kopioitu!
|
500 mm
|
60 mm
|
M18
|
|
||
|
Ultraäänianturi, M18, 800mm, 2xPNP, kaapeli
Tuotenumero:
P43-80-M18-PBT2P2
Kopioitu!
|
800 mm
|
100 mm
|
M18
|
|
||
|
Ultraäänianturi, M18, 1,6 m, 2xPNP, kaapeli
Tuotenumero:
P43-160-M18-PBT2P2
Kopioitu!
|
1600 mm
|
80 mm
|
M18
|
|
||
|
Ultraäänianturi, M18, 2m, 2xPNP, kaapeli
Tuotenumero:
P43-200-M18-PBT2P2
Kopioitu!
|
2000 mm
|
200 mm
|
M18
|
|
||
|
Ultraäänianturi, M30, 3,5m, 2xPNP, kaapeli
Tuotenumero:
P43-350-M30-PBT2P2
Kopioitu!
|
3500 mm
|
300 mm
|
M30
|
|
Valitse tuote listalta.