| Asennus | DIN-kisko (35 mm) |
|---|---|
| Eristys | 2000 V |
| Korkeus | 75 mm |
| Leveys | 45 mm |
| Materiaali | PA |
| Max. johdinkoko | 4 mm² |
| Max. kuormitusvirta AC | 16 A |
| Max. käyttöjännite AC | 250 V |
| Max. käyttölämpötila | 60 °C |
|---|---|
| Min. käyttölämpötila | -20 °C |
| Min. poikkipinta | 0,2 mm² |
| Syvyys | 60 mm |
| Tilaindikointi | Ei |
| Väri | Harmaa |
Schuko pistorasia DIN-kiskoon push-in jousiliittimillä. Helposti kiskolle asennettava pistorasia on saatavilla led-indikoinnilla tai ilman. Pistorasioiden nimellisvirta on 16 A / 250 VAC
Partex PKS Edge Clip on erinomainen valinta aurinkopaneeliasennuksiin! Kaapelikiinnikkeet tarjoavat nopean ja helpon kaapeliasennuksen ilman nippusiteitä.
Wöhner kehittää ja valmistaa modulaarisia virtakiskojärjestelmiä, jotka tehostavat automaatio- ja sähkökeskusten suunnittelua ja valmistusta. Kansainväliset vaatimukset täyttävät ja UL-hyväksynnän saaneet tuotteet mahdollistavat Wöhnerin järjestelmien käytön globaalisti.
Lumelin virtamuuntaja valikoima tarjoaa useita eri runkokokoja, ensiövirtoja ja tarkkuusluokkia.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Tilaindikointi | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
Pistorasia DIN-kiskoon 16A/250 Push-in liittimet
Tuotenumero:
680024
Kopioitu!
|
Ei
|
|
||
Pistorasia DIN-kiskoon 16A/250 Push-in liittimet, LED
Tuotenumero:
680026
Kopioitu!
|
Vihreä LED
|
|
Valitse tuote listalta.