STEGO
| Asennus | M50 vastamutterilla kotelon pohjaan |
|---|---|
| Asennussyvyys | 17,5 mm |
| Halkaisija | 60 mm |
| Hyväksynnät | EAC, RoHS, UV - UL746C (f1) |
| IP-luokka | IP66, IP67, IP69K |
| Korkeus | 49,5 mm |
| Koteloseinämän paksuus | 0,5 - 5,5 mm |
| Käyttölämpötila | -45°C ... +70°C |
| Max. kiristysmomentti | 6 |
| Mutterin kiristysmomentti | 6 |
|---|---|
| Paino | 0,06 kg |
| Säänkestävyys | UL746C (f1) |
| Tiivistemateriaali | NBR |
| Varastointilämpötila | -45°C ... +70°C |
| Veden läpivirtaus | 200 ml/h |
| Väri | Harmaa |
STEGO kondenssiveden poistoventtiili DD084 tarjoaa luotettavan ja tehokkaan ratkaisun kondenssiveden hallintaan säilyttäen korkean suojaluokituksen IP66, IP67 ja IP69K. Venttiilin vankka rakenne ja hyvä vedenpoistokapasiteetti varmistavat sujuvan toiminnan vaativissakin olosuhteissa. Nopea ja helppo asennus tekee siitä käyttäjäystävällisen valinnan, ja erinomainen kestävyys lämpötilanvaihteluita sekä UV-säteilyä vastaan takaa pitkän käyttöiän.
Partex PKS Edge Clip on erinomainen valinta aurinkopaneeliasennuksiin! Kaapelikiinnikkeet tarjoavat nopean ja helpon kaapeliasennuksen ilman nippusiteitä.
Wöhner kehittää ja valmistaa modulaarisia virtakiskojärjestelmiä, jotka tehostavat automaatio- ja sähkökeskusten suunnittelua ja valmistusta. Kansainväliset vaatimukset täyttävät ja UL-hyväksynnän saaneet tuotteet mahdollistavat Wöhnerin järjestelmien käytön globaalisti.
Lumelin virtamuuntaja valikoima tarjoaa useita eri runkokokoja, ensiövirtoja ja tarkkuusluokkia.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!