SCHAFFNER
FN2410(H) ja 2412(H) ovat 1-asteisia suodattimia, jossa on erittäin hyvä vaimennus täydellä kuormalla. H-tyypin nimellisjännite on 2 x 520 V AC, mikä antaa mahdollisuuden 2-vaihesovelluksiin. FN2410(H)-sarjan suodattimien maksimivirta on 100 A ja ne kiinnitetään ruuveilla alustaan. FN2412(H)-sarjassa on DIN-kiskokiinnitys, ja suurin malli on 45 A . Liitäntänä kaikissa malleissa on kosketussuojatut riviliittimet.
| Hyväksynnät | CSA 22.2 N°8 1986, EN60939, IEC 60939, UL 1283 |
|---|---|
| Koestusjännite | P->PE 2000 V AC, 2 s. P->N 1100 V DC, 2 s. |
| Liitäntä | Ruuviliitin |
| Max. käyttöjännite | 250 V AC |
| Max. käyttölämpötila | 100 °C |
| Max. vuotovirta/vaihe | 3,4 mA |
| Max. ylikuormitus | 1,5 kertaa nimellisvirta minuutin ajan kerran tunnissa. |
| Min. käyttölämpötila | -25 °C |
| MTBF (Mil-HB-217F) | 1200000 h @ 50° C, 250 V AC |
|---|---|
| Nimellisvirta +50 °C:ssa | 8 A |
| Paino | 0,4 kg |
| Paloluokka | UL94-V2 |
| Taajuus | DC-400 Hz |
| Vaiheiden määrä | 1 |
FN2410(H) ja 2412(H) ovat 1-asteisia suodattimia, jossa on erittäin hyvä vaimennus täydellä kuormalla. H-tyypin nimellisjännite on 2 x 520 V AC, mikä antaa mahdollisuuden 2-vaihesovelluksiin. FN2410(H)-sarjan suodattimien maksimivirta on 100 A ja ne kiinnitetään ruuveilla alustaan. FN2412(H)-sarjassa on DIN-kiskokiinnitys, ja suurin malli on 45 A . Liitäntänä kaikissa malleissa on kosketussuojatut riviliittimet.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Koestusjännite | Max. käyttöjännite | MTBF (Mil-HB-217F) | Nimellisvirta +50 °C:ssa | Paino | Vaiheiden määrä | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
8 A verkkosuodatin DIN-kiskoon, riviliittimet
Tuotenumero:
FN2412-8-44
Kopioitu!
|
P->PE 2000 V AC, 2 s. P->N 1100 V DC, 2 s.
|
250 V AC
|
1200000 h @ 50° C, 250 V AC
|
8 A
|
0,4 kg
|
1
|
|
||
|
16 A verkkosuodatin DIN-kiskoon, riviliittimet
Tuotenumero:
FN2412-16-44
Kopioitu!
|
P->PE 2000 V AC, 2 s. P->N 1100 V DC, 2 s.
|
250 V AC
|
1200000 h @ 50° C, 250 V AC
|
16 A
|
0,5 kg
|
|
|
||
|
FILTER
Tuotenumero:
FN2410H-16-44
Kopioitu!
|
P->E 2700 V DC, 2 s. P->P 2250 V DC, 2 s.
|
520 V AC
|
250000 h @ 50° C, 250 V AC
|
16 A
|
0,6 kg
|
|
|
||
|
25 A verkkosuodatin DIN-kiskoon, riviliittimet
Tuotenumero:
FN2412-25-33
Kopioitu!
|
P->PE 2000 V AC, 2 s. P->N 1100 V DC, 2 s.
|
250 V AC
|
1200000 h @ 50° C, 250 V AC
|
25 A
|
0,6 kg
|
|
|
||
|
32 A verkkosuodatin DIN-kiskoon, riviliittimet
Tuotenumero:
FN2412-32-33
Kopioitu!
|
P->PE 2000 V AC, 2 s. P->N 1100 V DC, 2 s.
|
250 V AC
|
1200000 h @ 50° C, 250 V AC
|
32 A
|
0,7 kg
|
|
|
||
|
45 A verkkosuodatin DIN-kiskoon, riviliittimet
Tuotenumero:
FN2412-45-33
Kopioitu!
|
P->PE 2000 V AC, 2 s. P->N 1100 V DC, 2 s.
|
250 V AC
|
1200000 h @ 50° C, 250 V AC
|
45 A
|
0,7 kg
|
|
|
Valitse tuote listalta.