SCHAFFNER
FN2060-sarjan suodattimet ovat 2-asteisia. Ne soveltuvat kohteisiin, joissa tarvitaan hyvää symmetristen ja epäsymmetristen häiriöiden vaimennusta.
| Kaapeliliittimet |
|
| Tyyppi 08 |
|
| Hyväksynnät | CSA 22.2 N°8 1986, EN60939, IEC 60939, UL 1283 |
|---|---|
| Induktanssi | 12 mH |
| Kapasitanssi Cx | 0,22 µF |
| Kapasitanssi Cy | 4,7 nF |
| Koestusjännite | P->PE 2000 V AC, 2 s. P->N 1100 V DC, 2 s. |
| Liitäntä | Lattaliitin |
| Max. käyttöjännite | 250 V AC |
| Max. käyttölämpötila | 100 °C |
| Max. vuotovirta/vaihe | 0,734 mA |
|---|---|
| Min. käyttölämpötila | -25 °C |
| MTBF (Mil-HB-217F) | 950000 h @ 40° C, 230 V AC |
| Nimellisvirta +40 °C:ssa | 1 A |
| Paino | 0,12 kg |
| Paloluokka | UL94-V2 |
| Taajuus | DC-400 Hz |
FN2060-sarjan suodattimet ovat 2-asteisia. Ne soveltuvat kohteisiin, joissa tarvitaan hyvää symmetristen ja epäsymmetristen häiriöiden vaimennusta.
| Kaapeliliittimet |
|
| Tyyppi 08 |
|
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Induktanssi | Kapasitanssi Cx | Kapasitanssi Cy | Liitäntä | Max. vuotovirta/vaihe | Nimellisvirta +40 °C:ssa | Paino | Resistanssi | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 A 2-asteinen verkkosuodatin
Tuotenumero:
FN2060-1-06
Kopioitu!
|
12 mH
|
0,22 µF
|
4,7 nF
|
Lattaliitin
|
0,734 mA
|
1 A
|
0,12 kg
|
|
|
||
|
3 A 2-asteinen verkkosuodatin
Tuotenumero:
FN2060-3-06
Kopioitu!
|
2,5 mH
|
0,22 µF
|
4,7 nF
|
Lattaliitin
|
0,734 mA
|
3 A
|
0,12 kg
|
|
|
||
|
6 A 2-asteinen verkkosuodatin
Tuotenumero:
FN2060-6-06
Kopioitu!
|
0,97 mH
|
0,22 µF
|
4,7 nF
|
Lattaliitin
|
0,734 mA
|
6 A
|
0,12 kg
|
|
|
||
|
10 A 2-asteinen verkkosuodatin
Tuotenumero:
FN2060-10-06
Kopioitu!
|
0,8 mH
|
0,47 µF
|
4,7 nF
|
Lattaliitin
|
0,734 mA
|
10 A
|
0,19 kg
|
|
|
||
|
12 A 2-asteinen verkkosuodatin
Tuotenumero:
FN2060-12-06
Kopioitu!
|
0,58 mH
|
0,47 µF
|
4,7 nF
|
Lattaliitin
|
0,734 mA
|
12 A
|
0,19 kg
|
|
|
||
|
16 A 2-asteinen verkkosuodatin
Tuotenumero:
FN2060-16-06
Kopioitu!
|
0,65 mH
|
0,33 µF
|
4,7 nF
|
Lattaliitin
|
0,734 mA
|
16 A
|
0,26 kg
|
|
|
||
|
30 A 2-asteinen verkkosuodatin, ruuviliittimet
Tuotenumero:
FN2060-30-08
Kopioitu!
|
0,6 mH
|
1 µF
|
10 nF
|
Pultti
|
0,867 mA
|
30 A
|
0,95 kg
|
220 kΩ
|
|
Valitse tuote listalta.