LOVATO
Lovato DMED300T2 on digitaalinen energiamittari 3-vaihe+N, jossa on valaistu LCD-näyttö. DMED300T2 on DIN-kiskoon asennettava. Suoramittaus 80 A asti.
Etupuolella olevat kolme painiketta mahdollistavat helpon navigoinnin eri mitta-arvojen välillä.
DMED300T2:ssa on kaksi ohjelmoitavaa pulssilähtöä. Lähdöt ovat yksilöllisesti ohjelmoitavissa.
| Asennus | DIN-kiskoon |
|---|---|
| Etupaneelin IP-luokka | IP40 |
| Hyväksynnät | CSA C22.2-N°14, EN50470-3, EN61010-1, UL 508 |
| Käynnistysvirta | 0,04 A |
| Käyttöjännitesyötön johdikoko | 2,5-16 mm² |
| Käyttöjännitesyötön liitinten kiristysmomentti | 2 |
| Laajennettavuus | Ei |
| LED | Kyllä |
| LED pulssimäärä | 1000 impulser/kWh |
| Liittimien IP-luokka | IP20 |
| Max. käyttölämpötila | 55 °C |
| Max. syöttöjännite AC | 456 V AC |
| Max. taajuus | 66 Hz |
| Max. varastointilämpötila | 70 °C |
| MID-hyväksyntä | Ei |
|---|---|
| Min. käyttölämpötila | -25 °C |
| Min. syöttöjännite AC | 323 V AC |
| Min. taajuus | 45 Hz |
| Min. varastointilämpötila | -25 °C |
| Paino | 0,36 kg |
| Pulssitulon maksimivirta | 50 mA |
| Pulssitulon ulkoinen jännite | 10-30 V DC |
| Tehonkulutus | 1,5 W |
| Vaiheiden määrä | 3 |
| Virrankulutus | 20 VA |
| Virta | 80 |
Lovato DMED300T2 on digitaalinen energiamittari 3-vaihe+N, jossa on valaistu LCD-näyttö. DMED300T2 on DIN-kiskoon asennettava. Suoramittaus 80 A asti.
Etupuolella olevat kolme painiketta mahdollistavat helpon navigoinnin eri mitta-arvojen välillä.
DMED300T2:ssa on kaksi ohjelmoitavaa pulssilähtöä. Lähdöt ovat yksilöllisesti ohjelmoitavissa.
Lovato Electric esittelee uuden sukupolven DMG-sarjan verkkoanalysaattorit.
Yksi- ja kolmivaiheiset energiamittarit M-Bus-väylällä täydentävät ennestään laajaa energiamittarivalikoimaamme.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Hyväksynnät | MID-hyväksyntä | Paino | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Energiamittari 3-vaih.+N 63 A, ohjelmoitavat pulssilähdöt
Tuotenumero:
DMED300T2
Kopioitu!
|
CSA C22.2-N°14, EN50470-3, EN61010-1, UL 508
|
Ei
|
0,36 kg
|
|
||
Energiamittari 3-vaih.+N 63 A, ohj. pulssilähdöt., MID
Tuotenumero:
DMED300T2MID
Kopioitu!
|
EN50470-3, EN50470-1
|
Kyllä
|
0,27 kg
|
|
Valitse tuote listalta.