| Asennus | DIN-kiskoon |
|---|---|
| Etupaneelin IP-luokka | IP40 |
| Hyväksynnät | CSA C22.2-N°14, EN50470-3, EN61010-1, UL 508 |
| Käynnistysvirta | 0,04 A |
| Käyttöjännitesyötön johdikoko | 2,5-16 mm² |
| Käyttöjännitesyötön liitinten kiristysmomentti | 2 |
| Laajennettavuus | Ei |
| LED | Kyllä |
| LED pulssimäärä | 1000 impulser/kWh |
| Liittimien IP-luokka | IP20 |
| Max. käyttölämpötila | 55 °C |
| Max. syöttöjännite AC | 415 V AC |
| Max. taajuus | 66 Hz |
| Max. varastointilämpötila | 70 °C |
| M-bus | Kyllä |
| MID-hyväksyntä | Ei |
|---|---|
| Min. käyttölämpötila | -25 °C |
| Min. syöttöjännite AC | 190 V AC |
| Min. taajuus | 45 Hz |
| Min. varastointilämpötila | -25 °C |
| Paino | 0,36 kg |
| Pulssitulon maksimivirta | 50 mA |
| Pulssitulon ulkoinen jännite | 10-30 V DC |
| RS485 | Ei |
| Tehonkulutus | 1 W |
| Vaiheiden määrä | 3 |
| Virrankulutus | 2,5 VA |
| Virta | 80 |
Lovato Electric esittelee uuden sukupolven DMG-sarjan verkkoanalysaattorit.
Yksi- ja kolmivaiheiset energiamittarit M-Bus-väylällä täydentävät ennestään laajaa energiamittarivalikoimaamme.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | MID-hyväksyntä | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Tuotenumero:
DMED302
Kopioitu!
(6710301)
Kopioitu!
|
Ei
|
|
||
|
Tuotenumero:
DMED302MID
Kopioitu!
|
Kyllä
|
|
Valitse tuote listalta.