| Asennus | DIN-kiskoon |
|---|---|
| Etupaneelin IP-luokka | IP40 |
| Hyväksynnät | CSA C22.2-N°14, EN50470-3, EN61000-6-2, EN61000-6-3, EN61010-1, UL 508 |
| Käyttöjännitesyötön johdikoko | 6x 0,2..4 mm² |
| Käyttöjännitesyötön liitinten kiristysmomentti | 0,8 |
| Laajennettavuus | Kyllä |
| Laajennusmodulien maksimimäärä | 3 kpl |
| LED | Ei |
| Liittimien IP-luokka | IP20 |
| Max. käyttölämpötila | 60 °C |
| Max. syöttöjännite AC | 240 V AC |
| Max. syöttöjännite DC | 250 V DC |
| Max. taajuus | 66 Hz |
| Max. varastointilämpötila | 80 °C |
| Min. käyttölämpötila | -20 °C |
|---|---|
| Min. syöttöjännite AC | 100 V AC |
| Min. syöttöjännite DC | 110 V DC |
| Min. taajuus | 45 Hz |
| Min. varastointilämpötila | -30 °C |
| Mitattava suure | True RMS |
| Mittaustarkkuus (L-L) | ±0,2 % (50...830 V AC) |
| Paino | 0,315 kg |
| Tehonkulutus | 1,3 W |
| Virrankulutus | 3,2 VA |
| Virtamuuntajatulojen johdikoko | 6x 0,2..2,5 mm² |
| Virtamuuntajatulojen kiristysmomentti | 0,44 |
Lovato Electric esittelee uuden sukupolven DMG-sarjan verkkoanalysaattorit.
Yksi- ja kolmivaiheiset energiamittarit M-Bus-väylällä täydentävät ennestään laajaa energiamittarivalikoimaamme.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!