STEGO
| Aktivointi | Painonappi |
|---|---|
| Asennus | Kiinnittimet, Magneetti |
| Elinikä | 60.000 h (+20 °C) |
| IP-luokka | IP20 |
| Korkeus | 42 mm |
| Kosteus, käyttö | < 90 % RH |
| Kosteus, varastointi | < 90 % RH |
| Käyttölämpötila | -40 °C...+60 °C |
| Leveys | 40 mm |
| Max. jännite | 265 V |
| Nimellisjännite | 24-240 V AC/DC |
| Paino | 0,2 kg |
|---|---|
| Pituus | 351 mm |
| Rungon materiaali | Muovi |
| Suojausluokka | II (kaksoiseristetty) |
| Tehonkulutus | 4,5 W |
| Tulevat hyväksynnät | CCC, EAC, UL E234324, VDE |
| Valonlähde | LED |
| Varastointilämpötila | -40 °C ...+85 °C |
| Väri | Läpinäkyvä |
Stego LED 025MW -kaappivalaisinta voidaan käyttää monenlaisessa kaappiasennuksessa optimaalisen suunnittelun ja pienen kokonsa ansiosta. LED-tekniikan ansiosta valaisimen käyttöikä on hyvin pitkä - 60 000h ja valaisin tuottaa 560 Lm valomäärän vain 4,5 watilla. Valaisukulma120°.
Syöttöjännitealue on laaja - 24-240 V AC/DC.
Asennusvaihtoehtoina ovat magneettikiinnitys ja clip tai ruuvikiinnitys ja clip.
Päällekytkentävaihtoehtoina ON/OFF tai PIR.
PIR tunnistin tunnistaa noin 1 metrin etäisyydeltä, jolloin valo pysyy päällä noin 6 minuuttia.
>>Katso lisätietoja toimittajan sivulta
Stegon uusissa Varioline-sarjan LED-kaappivalaisimissa valon määrä on maksimissaan jopa 1730 Lm. Valaisimia on saatavana sekä pistorasialla että ilman, lyhyempänä tai pidempänä versiona.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Aktivointi | Asennus | Korkeus | Käyttölämpötila | Leveys | Varastointilämpötila | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
LED 025MW 24-240V AC/DC, ON/OFF, magneetti/clip
Tuotenumero:
02550.0-00
Kopioitu!
|
Painonappi
|
Kiinnittimet, Magneetti
|
42 mm
|
-40 °C...+60 °C
|
40 mm
|
-40 °C ...+85 °C
|
|
||
|
LED 025MW 24-240V AC/DC, ON/OFF, ruuvi/clip
Tuotenumero:
02550.0-01
Kopioitu!
|
Painonappi
|
Kiinnittimet, Asennusruuvit
|
36 mm
|
-40 °C...+60 °C
|
52 mm
|
-40 °C ... + 85 °C
|
|
||
|
LED 025MW 24-240 V AC/DC, PIR, magneetti/clip
Tuotenumero:
02551.0-00
Kopioitu!
|
IR-sensori
|
Kiinnittimet, Magneetti
|
47,3 mm
|
-40 °C ... +60 °C
|
40 mm
|
-40 °C ... +85 °C
|
|
||
|
LED 025MW 24-240 V AC/DC, PIR, ruuvi/clip
Tuotenumero:
02551.0-01
Kopioitu!
|
IR-sensori
|
Kiinnittimet, Asennusruuvit
|
41 mm
|
-40 °C ... +60 °C
|
52 mm
|
-40 °C ... +85 °C
|
|
Valitse tuote listalta.