STEGO
SL 025 LED on monipuolinen SUKO-rasiallinen LED-valaisin, joka on suunniteltu toimimaan laajalla 100 - 240 V AC jännitealueella ja näin mahdollistaa käytön erilaisissa sähköstandardeissa maailmanlaajuisesti.
Valaisimen valomäärä on 560 Lm.
SL 025 LED valaisimessa on vakiona sekä magneetti- että ruuvikiinnitys, mikä mahdollistaa joustavat asennusvaihtoehdot.
Valaisimessa on sekä ON/OFF-kytkin että PIR-vaihtoehto päälle kytkennässä.
| Asennus | Magneetti, Ruuvi |
|---|---|
| IP-luokka | IP20 |
| Kosteus, käyttö | < 90 % rF |
| Käyttölämpötila | -40 to +60 °C |
| Leveys | 91 mm |
| Nimellisjännite | 100-240 V AC |
| Paino | 0,385 kg |
| Pistorasia | SE/DE/DK/FI/NO/RU |
| Pituus | 345 mm |
| Suojausluokka | I |
|---|---|
| Syvyys | 40 mm |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Tehonkulutus | 4 W |
| Valonlähde | LED |
| Varastointilämpötila | -40°C … +85°C |
| Väri | Valkoinen |
SL 025 LED on monipuolinen SUKO-rasiallinen LED-valaisin, joka on suunniteltu toimimaan laajalla 100 - 240 V AC jännitealueella ja näin mahdollistaa käytön erilaisissa sähköstandardeissa maailmanlaajuisesti.
Valaisimen valomäärä on 560 Lm.
SL 025 LED valaisimessa on vakiona sekä magneetti- että ruuvikiinnitys, mikä mahdollistaa joustavat asennusvaihtoehdot.
Valaisimessa on sekä ON/OFF-kytkin että PIR-vaihtoehto päälle kytkennässä.
Stegon uusissa Varioline-sarjan LED-kaappivalaisimissa valon määrä on maksimissaan jopa 1730 Lm. Valaisimia on saatavana sekä pistorasialla että ilman, lyhyempänä tai pidempänä versiona.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).