HEINZ
Seinäasenteiset Heinz PT100-anturit ja -lähettimet sisä- ja ulkokäyttöön.
Lähtövaihtoehtoina PT100, 4-20 mA ja 0-10 VDC.
Mitat 64x58x35mm. Anturipuikko tulee kotelosta ulos 40 mm.
Kotelointiluokka IP65.
Tiedot |
|
|---|---|
| IP-luokka | IP65 |
| Min. käyttölämpötila | -50 °C |
| Max. käyttölämpötila | 90 °C |
| Min. termostaatin käyttölämpötila | -50 °C |
| Max. termostaatin käyttölämpötila | 90 °C |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Signaalityyppi | Pt100 |
| Rungon materiaali | Polykarbonaatti |
| Materials Giver | Ruostumaton teräs |
| Asennus | Pystysuoraan |
Seinäasenteiset Heinz PT100-anturit ja -lähettimet sisä- ja ulkokäyttöön.
Lähtövaihtoehtoina PT100, 4-20 mA ja 0-10 VDC.
Mitat 64x58x35mm. Anturipuikko tulee kotelosta ulos 40 mm.
Kotelointiluokka IP65.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | IP-luokka | Min. käyttölämpötila | Max. käyttölämpötila | Min. termostaatin käyttölämpötila | Max. termostaatin käyttölämpötila | Signaalityyppi | Rungon materiaali | Materials Giver | Asennus | Max. syöttöjännite DC | Min. syöttöjännite DC | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Koteloitu PT100 lämpötila-anturi -50°C...+90°C seinäasennukseen
Tuotenumero:
ATF2.PT100
Kopioitu!
|
IP65
|
-50 °C
|
90 °C
|
-50 °C
|
90 °C
|
Pt100
|
Polykarbonaatti
|
Ruostumaton teräs
|
Pystysuoraan
|
|
|
|
||
|
Koteloitu LT-anturi -30°C...+50°C 4-20 mA lähdöllä seinäasennukseen
Tuotenumero:
ATM2I.-30/50C
Kopioitu!
|
IP65
|
-30 °C
|
50 °C
|
-30 °C
|
50 °C
|
4-20 mA
|
Polykarbonaatti
|
Ruostumaton teräs
|
Pystysuoraan
|
26 V DC
|
22 V DC
|
|
||
|
Koteloitu LT-anturi -30°C...+50°C 0-10 VDC lähdöllä seinäasennukseen
Tuotenumero:
ATM2U.-30/50C
Kopioitu!
|
IP65
|
-30 °C
|
50 °C
|
-30 °C
|
50 °C
|
0-10 V
|
Polykarbonaatti
|
Ruostumaton teräs
|
Pystysuoraan
|
26 V DC
|
22 V DC
|
|
Valitse tuote listalta.