STEGO
Pienikokoinen Smart Sensor CSS 014 tallentaa elektronisesti lämpötilan ja kosteuden ja muuntaa mitatut tiedot standardoiduksi analogiseksi 4-20 mA tai digitaaliseksi IO-Link-signaaliksi.
Muunnettuja arvosignaaleja voidaan hyödyntää tai edelleen käsitellä ohjaus- tai valvontayksiköllä, esim. logiikalla.
Tiedot |
|
|---|---|
| IP-luokka | IP20 |
| Varastointilämpötila | -40°C ... +85°C |
| Tehonkulutus | 1,8 W |
| Kosteus, käyttö | < 90% RH |
| Suojausluokka | III |
| Hyväksynnät | CE, cRUus, RoHS, UL, VDE |
| Asettelualueen alaraja | 0 % RF |
| Asettelualueen yläraja | 100 % RF |
| Asettelualueen alaraja | -40 °C |
| Asettelualueen yläraja | 60 °C |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Syvyys | 38 mm |
| Kosteus, varastointi | <90% RH |
| Leveys | 40 mm |
| Korkeus | 140 mm |
| Paino | 0,05 kg |
| Rungon materiaali | Muovi |
| Asennus | TS 35/7,5, Asennusruuvit |
| Käyttölämpötila | -40°C ... +70°C |
Pienikokoinen Smart Sensor CSS 014 tallentaa elektronisesti lämpötilan ja kosteuden ja muuntaa mitatut tiedot standardoiduksi analogiseksi 4-20 mA tai digitaaliseksi IO-Link-signaaliksi.
Muunnettuja arvosignaaleja voidaan hyödyntää tai edelleen käsitellä ohjaus- tai valvontayksiköllä, esim. logiikalla.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | IP-luokka | Varastointilämpötila | Tehonkulutus | Kosteus, käyttö | Suojausluokka | Hyväksynnät | Asettelualueen alaraja | Asettelualueen yläraja | Asettelualueen alaraja | Asettelualueen yläraja | Syvyys | Kosteus, varastointi | Leveys | Korkeus | Paino | Rungon materiaali | Asennus | Käyttölämpötila | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Smart Sensor CSS014 24VDC °C/RF 4-20mA
Tuotenumero:
01420.2-00
Kopioitu!
|
IP20
|
-40°C ... +85°C
|
1,8 W
|
< 90% RH
|
III
|
CE, cRUus, RoHS, UL, VDE
|
0 % RF
|
100 % RF
|
-40 °C
|
60 °C
|
38 mm
|
<90% RH
|
40 mm
|
140 mm
|
0,05 kg
|
Muovi
|
TS 35/7,5, Asennusruuvit
|
-40°C ... +70°C
|
|
||
|
Smart Sensor CSS014 24VDC °C/RF IO-Link
Tuotenumero:
01411.2-01
Kopioitu!
|
IP20
|
-40°C ... +85°C
|
0,3 W
|
< 90% RH
|
III
|
CE, cRUus, RoHS, UL, VDE
|
0 % RF
|
100 % RF
|
-40 °C
|
80 °C
|
38 mm
|
<90% RH
|
40 mm
|
140 mm
|
0,05 kg
|
Muovi
|
TS 35/7,5, Asennusruuvit
|
-40°C ... +80°C
|
|
Valitse tuote listalta.