WEST
West Control Solutions -säätimet P6100+, P8100+ ja P4100+ soveltuvat sekä lämpötila- että prosessisäätöön.
Niissä on monipuoliset tulo- ja lähtövaihtoehdot. Näyttönä punaisen ja vihreän erilaiset kombinaatiot.

| Min. käyttöjännite AC | 100 V |
|---|---|
| Max. käyttöjännite AC | 240 V |
| Paneelin koko | 96x96 mm |
| PC-konfigurointi | Kyllä. West adapterilla PS1-CON |
| Releulostulo | Kyllä |
| Säätötyypit | PID, ON/OFF, lämmitys/jäähdytys |
| Näyttö | Ylärivi 4 x 13 mm ja alarivi 4 x 10 mm LED-numerot |
|---|---|
| Sisääntulot | Universal: 3-johdin PT100, termoparit ja lineaarituloja |
| Etupaneelin IP-luokka | IP66 |
| Asennus | Paneeliasennus |
West Control Solutions -säätimet P6100+, P8100+ ja P4100+ soveltuvat sekä lämpötila- että prosessisäätöön.
Niissä on monipuoliset tulo- ja lähtövaihtoehdot. Näyttönä punaisen ja vihreän erilaiset kombinaatiot.

TILAUSAVAIN

ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
Ratkaisimme jatkuvat relehaasteet korkealaatuisen koneenrakennusteräksen valmistajan Ovakon tehtaassa. Lue jutustamme miten se tehtiin!
Uusi F-kaasuasetus (EU) 2024/573 muuttaa jäähdytys- ja ilmastointijärjestelmien edellytyksiä teollisissa sovelluksissa. Tiukennetut vaatimukset fluoratuille kasvihuonekaasuille tarkoittavat, että monet nykyiset ratkaisut poistetaan asteittain käytöstä – samalla kun väärän teknologian valinta voi tulla kalliiksi tulevaisuudessa.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Min. käyttöjännite AC | Max. käyttöjännite AC | Paneelin koko | PC-konfigurointi | Releulostulo | Säätötyypit | Näyttö | Sisääntulot | Etupaneelin IP-luokka | Asennus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Paneeliasenteinen PID-säädin 96x96mm etulevyllä
Tuotenumero:
P4100-21000000
Kopioitu!
|
100 V
|
240 V
|
96x96 mm
|
Kyllä. West adapterilla PS1-CON
|
Kyllä
|
PID, ON/OFF, lämmitys/jäähdytys
|
Ylärivi 4 x 13 mm ja alarivi 4 x 10 mm LED-numerot
|
Universal: 3-johdin PT100, termoparit ja lineaarituloja
|
IP66
|
Paneeliasennus
|
|
||
|
Paneeliasenteinen PID-säädin 48x48mm etulevyllä
Tuotenumero:
P6100-21000000
Kopioitu!
|
100 V
|
240 V
|
48x48 mm
|
Kyllä. West adapterilla PS1-CON
|
Kyllä
|
PID, ON/OFF, lämmitys/jäähdytys
|
Ylärivi 4 x 10 mm ja alarivi 4 x8 mm LED-numerot
|
Universal: 3-johdin PT100, termoparit ja lineaarituloja
|
IP66
|
Paneeliasennus
|
|
||
|
Paneeliasenteinen PID-säädin 96x48mm etulevyllä
Tuotenumero:
P8100-21000000
Kopioitu!
|
100 V
|
240 V
|
48x96 mm
|
Kyllä. West adapterilla PS1-CON
|
Kyllä
|
PID, ON/OFF, lämmitys/jäähdytys
|
Ylärivi 4 x10 mm ja alarivi 4 x 8 mm LED-numerot
|
Universal: 3-johdin PT100, termoparit ja lineaarituloja
|
IP66
|
Paneeliasennus
|
|
Valitse tuote listalta.