CROUZET CONTROL
Crouzetin CTR24-sarjan käyttöaikalaskurit ovat paristokäyttöisiä ja paneeliasenteisia. Etulevyn koko on 24 x 48 mm. Valittavissa on neljä eri aika-aluetta. Valikoimasta löytyy myös taustavalaistuja malleja.
| Aika-alue | 99999 h 59 min, 99999 h 99h, 9999 h 59 min 59 s ja 9999999,9 s |
|---|---|
| Asennus | Paneeliasennus |
| Asennusreikä | 22,2 x 45 mm |
| Etupaneelin IP-luokka | IP65 |
| Käyttöjännite | Paristo |
| Liitäntä | Ruuviliitäntä |
| Max. käyttölämpötila | 60 °C |
| Min. käyttölämpötila | -10 °C |
| Min. Pulssiaika | 100 ms |
| Min. resetointiaika | 50 ms |
| Numeroiden korkeus | 8 mm |
| Näyttö | LCD |
|---|---|
| Paino | 50 g |
| Paristo/muisti | 8 vuotta |
| Toiminta | Käyttöaikalaskuri |
| Tulo | Kontakti ja PNP |
| Tulo "0" | 0 - 0,7 V DC |
| Tulo "1" | 4 - 30 V DC |
| Tuloresistanssi | 100000 Ω |
| Ulkoinen Reset | Kontakti tai Open collector. Myös etulevyn Reset |
Crouzetin CTR24-sarjan käyttöaikalaskurit ovat paristokäyttöisiä ja paneeliasenteisia. Etulevyn koko on 24 x 48 mm. Valittavissa on neljä eri aika-aluetta. Valikoimasta löytyy myös taustavalaistuja malleja.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Aika-alue | Näyttö | Paristo/muisti | Tulo | Tulo "1" | Ulkoinen Reset | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
2223 käyttöaikalaskuri CTR24 PNP, paristo
Tuotenumero:
87622161
Kopioitu!
|
99999 h 59 min, 99999 h 99h, 9999 h 59 min 59 s ja 9999999,9 s
|
LCD
|
8 vuotta
|
Kontakti ja PNP
|
4 - 30 V DC
|
Kontakti tai Open collector. Myös etulevyn Reset
|
|
||
|
2233 käyttöaikalaskuri CTR24 NPN, paristo
Tuotenumero:
87622162
Kopioitu!
(2306407)
Kopioitu!
|
|
LCD
|
8 vuotta
|
|
3 - 30 V DC
|
Kontakti tai Open collector. Myös etulevyn Reset
|
|
||
|
2224 käyttöaikalaskuri CTR24 jännitetulo, paristo
Tuotenumero:
87622170
Kopioitu!
|
99999 h 59 min, 99999 h 99h, 9999 h 59 min 59 s ja 9999999,9 s
|
|
8 vuott
|
Jännite
|
10 -260 V AC/DC
|
Jännite tai etulevyn painike
|
|
Valitse tuote listalta.