CROUZET CONTROL
Crouzetin CTR24-sarjan summalaskurit ovat paristokäyttöisiä ja paneeliasenteisia. Etulevyn koko on 24x48 mm. Valikoimasta löytyy myös taustavalaistuja malleja.
| Asennus | Paneeliasennus |
|---|---|
| Asennusreikä | 22,2 x 45 mm |
| Etupaneelin IP-luokka | IP65 |
| Käyttöjännite | Paristo |
| Laskentataajuus | Low speed < 30 Hz. High speed < 12 kHz ( PNP ) |
| Liitäntä | Ruuviliitäntä |
| Max. käyttölämpötila | 60 °C |
| Min. käyttölämpötila | -10 °C |
| Min. resetointiaika | 16 ms |
| Näyttö | 8 numeroa (LCD). Numeron korkeus 8 mm. |
|---|---|
| Paino | 50 g |
| Paristo/muisti | 8 vuotta |
| Toiminta | Summalaskuri |
| Tulo "0" | 0 - 0,7 V DC |
| Tulo "1" | 3 - 30 V DC (PNP) |
| Tuloresistanssi | 100000 Ω |
| Ulkoinen Reset | Kontakti tai open collector. Myös etulevyn Reset. |
Crouzetin CTR24-sarjan summalaskurit ovat paristokäyttöisiä ja paneeliasenteisia. Etulevyn koko on 24x48 mm. Valikoimasta löytyy myös taustavalaistuja malleja.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Käyttöjännite | Laskentataajuus | Tulo "1" | Ulkoinen Reset | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
2241 summalaskuri CTR24 PNP, paristo
Tuotenumero:
87622061
Kopioitu!
|
Paristo
|
Low speed < 30 Hz. High speed < 12 kHz ( PNP )
|
3 - 30 V DC (PNP)
|
Kontakti tai open collector. Myös etulevyn Reset.
|
|
||
|
2251 summalaskuri CTR24 NPN, paristo
Tuotenumero:
87622062
Kopioitu!
(2306406)
Kopioitu!
|
Paristo
|
Low speed < 30 Hz. High speed < 7 kHz
|
4 - 30 V DC (NPN)
|
Kontakti tai Open collector. Myös etulevyn Reset.
|
|
||
|
2242 summalaskuri CTR24 jännitetulo, paristo
Tuotenumero:
87622070
Kopioitu!
|
|
< 30 Hz
|
10 - 260 V AC/DC
|
Jännite (10 -260V AC/DC) tai etulevyn Reset
|
|
Valitse tuote listalta.