| Aika-alue | 0,1-99 999h |
|---|---|
| Asennusreikä | 17,5 x 45 mm DIN |
| Hyväksynnät | CE |
| IP-luokka | IP50 |
| Korkeus | 45 mm |
| Leveys | 17,5 mm |
| Materiaali | Itsestään sammuva kestomuovi |
| Max. jännite DC | 48 V |
| Max. käyttölämpötila | 50 °C |
| Min. jännite DC | 12 V |
|---|---|
| Min. käyttölämpötila | -10 °C |
| Numeroiden korkeus | 2,6 mm |
| Paino | 64 g |
| Suojausluokka | II |
| Syvyys | 61,5 mm |
| Tehonkulutus | 0,15 W |
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
Ratkaisimme jatkuvat relehaasteet korkealaatuisen koneenrakennusteräksen valmistajan Ovakon tehtaassa. Lue jutustamme miten se tehtiin!
Uusi F-kaasuasetus (EU) 2024/573 muuttaa jäähdytys- ja ilmastointijärjestelmien edellytyksiä teollisissa sovelluksissa. Tiukennetut vaatimukset fluoratuille kasvihuonekaasuille tarkoittavat, että monet nykyiset ratkaisut poistetaan asteittain käytöstä – samalla kun väärän teknologian valinta voi tulla kalliiksi tulevaisuudessa.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Aika-alue | Asennusreikä | Käyttöjännite | LED-indikointi | Leveys | Max. jännite DC | Max. käyttölämpötila | Min. jännite DC | Min. käyttölämpötila | Numeroiden korkeus | Paino | Syvyys | Taajuus | Taajuus | Tehonkulutus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Käyttöaikamittari 12-48 V DC, 1 moduli
Tuotenumero:
BG7018-1248
Kopioitu!
(6683069)
Kopioitu!
|
0,1-99 999h
|
17,5 x 45 mm DIN
|
|
|
17,5 mm
|
48 V
|
50 °C
|
12 V
|
-10 °C
|
2,6 mm
|
64 g
|
61,5 mm
|
|
|
0,15 W
|
|
||
|
Käyttöaikamittari 12-48 V DC, 35 mm
Tuotenumero:
BG7029-1248
Kopioitu!
|
0,1-99 999h
|
35 x 45 mm DIN
|
|
Kyllä
|
35 mm
|
48 V
|
50 °C
|
12 V
|
-10 °C
|
4,4 mm
|
96 g
|
60 mm
|
|
|
0,26 W
|
|
||
|
Käyttöaikamittari 24 V 50 Hz, 1 moduli
Tuotenumero:
BW7018-2450
Kopioitu!
(6683054)
Kopioitu!
|
0,01-99 999h
|
17,5 x 45 mm DIN
|
24 V
|
|
17,5 mm
|
|
55 °C
|
|
-15 °C
|
2,6 mm
|
55 g
|
61,5 mm
|
50 Hz
|
|
0,15 W
|
|
||
|
Käyttöaikamittari 48 V 50 Hz, 1 moduli
Tuotenumero:
BW7018-4850
Kopioitu!
|
0,01-99 999h
|
17,5 x 45 mm DIN
|
48 V
|
|
17,5 mm
|
|
55 °C
|
|
-15 °C
|
2,6 mm
|
55 g
|
61,5 mm
|
50 Hz
|
|
0,15 W
|
|
||
|
Käyttöaikamittari 115 V 50 Hz, 1 moduli
Tuotenumero:
BW7018-11550
Kopioitu!
|
0,01-99 999h
|
17,5 x 45 mm DIN
|
115 V
|
|
17,5 mm
|
|
55 °C
|
|
-15 °C
|
2,6 mm
|
55 g
|
61,5 mm
|
50 Hz
|
|
0,15 W
|
|
||
|
Käyttöaikamittari 230 V 50 Hz, 1 moduli
Tuotenumero:
BW7018-23050
Kopioitu!
(6683062)
Kopioitu!
|
0,01-99 999h
|
17,5 x 45 mm DIN
|
230 V
|
|
17,5 mm
|
|
55 °C
|
|
-15 °C
|
2,6 mm
|
55 g
|
61,5 mm
|
50 Hz
|
|
0,15 W
|
|
||
|
Käyttöaikamittari 115 V 50-60 Hz, 35 mm
Tuotenumero:
BW7029-115
Kopioitu!
|
0,01-99 999h
|
35 x 45 mm DIN
|
115 V
|
Kyllä
|
35 mm
|
|
55 °C
|
|
-15 °C
|
4,4 mm
|
88 g
|
60 mm
|
|
50-60 Hz
|
0,26 W
|
|
||
|
Käyttöaikamittari 230 V 50-60 Hz, 35 mm
Tuotenumero:
BW7029-230
Kopioitu!
|
0,01-99 999h
|
35 x 45 mm DIN
|
230 V
|
Kyllä
|
35 mm
|
|
55 °C
|
|
-15 °C
|
4,4 mm
|
88 g
|
60 mm
|
|
50-60 Hz
|
0,26 W
|
|
Valitse tuote listalta.