| Asennusreikä | 44 x 20 mm |
|---|---|
| Etupaneelin IP-luokka | IP40 |
| IP-luokka | IP00 |
| Laskentataajuus | 25 imp/s |
| Max. käyttölämpötila | 60 °C |
| Max. Pulssiaika | Ei rajoitusta |
| Min. aika pulssien välillä | 20 ms |
| Min. käyttölämpötila | -10 °C |
| Min. pulssin pituus laskennassa | 20 ms |
| Numeroiden korkeus | 4 mm |
|---|---|
| Numeroiden lukumäärä | 6 |
| Paino | 50 g |
| Sallittu jännitevaihtelu | +10 % / - 15 % |
| Syöttöjännite | 24 V DC |
| Tehonkulutus | 0,8 W |
| Ulkoinen Reset | Ei nollattava |
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
Ratkaisimme jatkuvat relehaasteet korkealaatuisen koneenrakennusteräksen valmistajan Ovakon tehtaassa. Lue jutustamme miten se tehtiin!
Uusi F-kaasuasetus (EU) 2024/573 muuttaa jäähdytys- ja ilmastointijärjestelmien edellytyksiä teollisissa sovelluksissa. Tiukennetut vaatimukset fluoratuille kasvihuonekaasuille tarkoittavat, että monet nykyiset ratkaisut poistetaan asteittain käytöstä – samalla kun väärän teknologian valinta voi tulla kalliiksi tulevaisuudessa.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | IP-luokka | Laskentataajuus | Min. aika pulssien välillä | Min. pulssin pituus laskennassa | Numeroiden lukumäärä | Sallittu jännitevaihtelu | Syöttöjännite | Tehonkulutus | Tehonkulutus | Ulkoinen Reset | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sähkömekaaninen laskuri 24 V DC, 6-numeroa, ei nollattava
Tuotenumero:
99776707
Kopioitu!
|
IP00
|
25 imp/s
|
20 ms
|
20 ms
|
6
|
+10 % / - 15 %
|
24 V DC
|
0,8 W
|
|
Ei nollattava
|
|
||
|
Sähkömekaaninen laskuri 24 V AC, 6 numeroa, ei nollattava
Tuotenumero:
99776704
Kopioitu!
|
|
18 imp/s
|
28 ms
|
28 ms
|
6
|
+ 10 % / -15 %
|
24 V AC
|
|
1,1 VA
|
Ei nollattava
|
|
||
|
Sähkömekaaninen laskuri 230 V AC, 6-numeroa, ei nollattava
Tuotenumero:
99776701
Kopioitu!
|
|
18 imp/s
|
28 ms
|
28 ms
|
6
|
+ 10 % / - 15 %
|
230 V AC
|
|
2,1 VA
|
Ei nollattava
|
|
||
|
Sähkömekaaninen laskuri 24 V DC, 5-numeroa, nollattava
Tuotenumero:
99776716
Kopioitu!
|
|
25 imp/s
|
20 ms
|
20 ms
|
5
|
+ 10 % / - 15 %
|
24 V DC
|
0,8 W
|
|
Nollaus etulevystä
|
|
||
|
Sähkömekaaninen laskuri 24 V AC, 5 numeroa, nollattava
Tuotenumero:
99776713
Kopioitu!
|
|
18 imp/s
|
28 ms
|
28 ms
|
5
|
+ 10 % / - 15 %
|
24 V AC
|
|
1,1 VA
|
Nollaus etulevystä
|
|
||
|
Sähkömekaaninen laskuri 230 V AC, 5-numeroa, nollattava
Tuotenumero:
99776710
Kopioitu!
|
|
18 imp/s
|
28 ms
|
28 ms
|
5
|
+ 10 % / - 15 %
|
230 V AC
|
|
2,1 VA
|
Nollaus etulevystä
|
|
Valitse tuote listalta.