LÜTZE
Signaalimuunnin muuttaa 0–, 0–5 tai 0-10 ampeerin tulon standardiviestiksi. Ulostuloviestin voi valita DIP-kytkimellä kolmesta standardiviestistä. Mittamuuntimeen saa myös ketjutusrimoja, minkä ansiosta johdotus on nopeaa.. Muuntimen 6,2 mm leveys säästää tilaa kotelossa ja DIN-kiskolla.
| Käyttöjännite | 24 V DC |
|---|---|
| Min. käyttöjännite DC | 16,8 V |
| Max. käyttöjännite DC | 30 V |
| Max. jännite | 264 V |
| Virrankulutus | 13 mA |
| Lämpötilakerroin | <150 ppm/° K FSR |
| Min. käyttölämpötila | -25 °C |
| Max. käyttölämpötila | 60 °C |
| Paino | 55 g |
| Hyväksynnät | CE, cULus, RoHS |
| Max. johdinkoko | 1,5 mm² |
|---|---|
| Min. poikkipinta | 0,14 mm² |
| Tuloimpedanssi virta A | 0,1 Ω |
| Eristysjännite in/out | 1500 V |
| IP-luokka | IP20 |
| Lineaarisuus | 0,1 % FSR |
| Kuorman impedanssi virta | Max. 400 Ω |
| Kuorman impedanssi jännite | Min. 1 kΩ |
Signaalimuunnin muuttaa 0–, 0–5 tai 0-10 ampeerin tulon standardiviestiksi. Ulostuloviestin voi valita DIP-kytkimellä kolmesta standardiviestistä. Mittamuuntimeen saa myös ketjutusrimoja, minkä ansiosta johdotus on nopeaa.. Muuntimen 6,2 mm leveys säästää tilaa kotelossa ja DIN-kiskolla.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Käyttöjännite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
Signaalimuunnin, 0-1 A / std, 24 V AC/DC, ruuvi
Tuotenumero:
750540
Kopioitu!
|
24 V DC
|
|
||
Signaalimuunnin, 0-5 A / std, 24 V AC/DC, ruuvi
Tuotenumero:
750541
Kopioitu!
|
24 V DC
|
|
||
Signaalimuunnin, 0-10 A / std, 24 V AC/DC, ruuvi
Tuotenumero:
750542
Kopioitu!
|
24 V DC
|
|
Valitse tuote listalta.