LÜTZE
LOCC-Box-ED voidaan liittää muiden LOCC-BOX:n rinnalle samaan kuparikiskoon tai käyttää sellaisenaan. 2-kanavainen malli tarjoaa markkinoiden vähiten DIN-kisko tilaa veivän ratkaisun DC puolen laitteiden älykkääseen suojaukseen. Locc-Box:ssa on vakiona push in liittimet mikä takaa helpon ja nopean kytkettävyyden.
| Asennus | DIN-kisko |
|---|---|
| EMC | EN61000-6-2, EN61000-6-3 |
| Hyväksynnät | CE, cULus |
| IP-luokka | IP20 |
| Jännitehäviö | 102 mV |
| Korkeus | 114,5 mm |
| Leveys | 8,1 mm |
| Liitäntä | Jousivoima 0,25-2,5 mm² |
| Max. johdinkoko | 2,5 mm² |
| Max. kapasitanssi | 10000 µF |
| Max. ketjutussillan teho | 40 A |
| Max. käyttöjännite DC | 30 V |
| Max. käyttölämpötila | 50 °C |
| Max. säädettävä virta | 6 A |
| Max. tulovirta | 6 A |
| Max. ulostulovirta | 6 A |
|---|---|
| Min. käyttöjännite DC | 10 V |
| Min. käyttölämpötila | -25 °C |
| Min. poikkipinta | 0,25 mm² |
| Min. säädettävä virta | 1 A |
| Muisti jännitekatkossa | Kyllä, kanava muistaa tilansa jännitehäviön sattuessa |
| Paino | 120 g |
| Puolijohdelähtö | Mosfet |
| Reaktioaika | 800 ms |
| Syvyys | 116 mm |
| Tilaindikointi | LED |
| Valittavat pykälät | 1 A |
| Valittavat virta-alueet | 1-10 A, 1 A portain |
LOCC-Box-ED voidaan liittää muiden LOCC-BOX:n rinnalle samaan kuparikiskoon tai käyttää sellaisenaan. 2-kanavainen malli tarjoaa markkinoiden vähiten DIN-kisko tilaa veivän ratkaisun DC puolen laitteiden älykkääseen suojaukseen. Locc-Box:ssa on vakiona push in liittimet mikä takaa helpon ja nopean kytkettävyyden.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.