Mersen
Multivert® 400A jonovarokekytkimet asennetaan 185mm jaolla olevaan kokoojakiskoon. Modulaarisen rakenteensa ansiosta järjestelmään voidaan lisätä yksittäisiä komponentteja.
Helpon ja nopean asennuksen lisäksi Multivert® sarjan jonovarokekytkimet tarjoavat käyttäjälle turvallisen asennuksen ja huollon.
| Asennus | 185 mm kiskosto |
|---|---|
| Hyväksynnät | CB, CCC, CE, REACH, RoHS |
| Koko | NH2 |
| Leveys | 98 mm |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Napaluku | 3 |
| Nimellisvirta | 400 A |
|---|---|
| Pituus | 685 mm |
| Sisääntulojen määrä | 3 kpl |
| Ulostulojen määrä | 3 kpl |
| Valmistajan osanumero | M1002190 |
Multivert® 400A jonovarokekytkimet asennetaan 185mm jaolla olevaan kokoojakiskoon. Modulaarisen rakenteensa ansiosta järjestelmään voidaan lisätä yksittäisiä komponentteja.
Helpon ja nopean asennuksen lisäksi Multivert® sarjan jonovarokekytkimet tarjoavat käyttäjälle turvallisen asennuksen ja huollon.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
Sähkö–Electricity 26 on uusi kansainvälinen sähköalan ammattitapahtuma, joka kattaa koko toimialan. Tule käymään ja katso mitä osastoltamme 7g120 löytyy!
OEM Finland vahvistaa nyt yhteistyötään Emersonin kanssa ja ottaa laajennetun vastuun useista heidän johtavista tuotemerkeistään Suomen markkinoilla.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Valmistajan osanumero | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Jonovarokekytkin Multivert NH2, 400 A/185 mm, 1x3P, M12
Tuotenumero:
1.250.000
Kopioitu!
|
M1002190
|
|
||
|
Jonovarokekytkin Multivert NH2, 400 A/185 mm, 1x3P, V-term.
Tuotenumero:
1.270.000
Kopioitu!
|
H1023208
|
|
Valitse tuote listalta.