Mersen
Multivert® 160A jonovarokekytkin asennetaan 185mm jaolla olevaan kokoojakiskoon. Multivert 1.001.339 sisältää adapterin 185 mm kiskolle, asennuskoukut ja kosketussuojat, joten se sopii asennettavaksi Multivert kokojen 1-3 jonovarokekytkimien viereen.
Modulaarisen rakenteensa ansiosta järjestelmään voidaan lisätä yksittäisiä komponentteja.
Helpon ja nopean asennuksen lisäksi Multivert® sarjan jonovarokekytkimet tarjoavat käyttäjälle turvallisen asennuksen ja huollon.
| Asennus | 185 mm kiskosto |
|---|---|
| Hyväksynnät | CB, CCC, CE, REACH, RoHS |
| Koko | NH00 |
| Leveys | 50 mm |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Napaluku | 3 |
| Nimellisvirta | 160 A |
|---|---|
| Pituus | 606 mm |
| Sisääntulojen määrä | 3 kpl |
| Ulostulojen määrä | 3 kpl |
| Valmistajan osanumero | Y1023153 |
Multivert® 160A jonovarokekytkin asennetaan 185mm jaolla olevaan kokoojakiskoon. Multivert 1.001.339 sisältää adapterin 185 mm kiskolle, asennuskoukut ja kosketussuojat, joten se sopii asennettavaksi Multivert kokojen 1-3 jonovarokekytkimien viereen.
Modulaarisen rakenteensa ansiosta järjestelmään voidaan lisätä yksittäisiä komponentteja.
Helpon ja nopean asennuksen lisäksi Multivert® sarjan jonovarokekytkimet tarjoavat käyttäjälle turvallisen asennuksen ja huollon.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.