| Eristysjännite | 400 V |
|---|---|
| Katkaisukyky | 10 kA |
| Laukaisuherkkyys | 5-10 xIn |
| Malli | A |
| Max. johdinkoko | 25 mm² |
| Max. jänniteimpulssi | 4000 V |
| Max. käyttölämpötila | 40 °C |
| Max. varastointilämpötila | 60 °C |
|---|---|
| Min. käyttölämpötila | -25 °C |
| Min. varastointilämpötila | -35 °C |
| Napaluku | 2 |
| Nimellisvirta | 6 A |
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Malli | Nimellisvirta | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
|
RCBO 1P+N C 6A Tyyppi A 30mA
Tuotenumero:
P1RB1NC06A030
Kopioitu!
|
A
|
6 A
|
|
||
|
RCBO 1P+N C 10A IDN 30MA
Tuotenumero:
P1RB1NC10AC030
Kopioitu!
|
AC
|
10 A
|
|
||
|
RCBO 1P+N C 10A Tyyppi A 30 mA
Tuotenumero:
P1RB1NC10A030
Kopioitu!
|
A
|
10 A
|
|
||
|
RCBO 1P+N C 16A IDN 30MA
Tuotenumero:
P1RB1NC16AC030
Kopioitu!
|
AC
|
16 A
|
|
||
|
RCBO 1P+N C 16A IDN 30mA
Tuotenumero:
P1RB1NC16A030
Kopioitu!
|
A
|
16 A
|
|
||
|
RCBO 1P+N C 20A IDN 30mA
Tuotenumero:
P1RB1NC20A030
Kopioitu!
|
A
|
20 A
|
|
||
|
RCBO 1P+N C 20A IDN 30mA
Tuotenumero:
P1RB1NC20AC030
Kopioitu!
|
AC
|
20 A
|
|
Valitse tuote listalta.