HUGO MÜLLER
Hugo Müllerin viikkokelloilla voidaan ohjata esimerkiksi hälytysten kytkeytymistä,
ovien lukitusta, valaistusta ( katso valmistajan datasivut erilaisille valaisimille),
autojen lämmityspistorasioita jne. Niissä on joko yksi tai kaksi kanavaa.
EASY-sarjan viikkokelloissa on 56 ohjelma-askelta, NFC-ohjelmointimahdollisuus
Google tai Apple APPilla. Katso SC18X0 easy-tuotteita valmistajan sivuilla.
LATAA SOVELLUS EASY-VIIKKOKELLOJEN OHJELMOINTIIN:
PRO4-sarjassa on 100 ohjelma-askelta ja etulevyohjelmoinnin lisäksi
Bluetooth-ohjelmointimahdollisuus. Syöttöjännitevaihtoehtoina on 12 V, 24 V ja 230 VAC. 230 VAC mallissa on taustavalaistus. Lue lisää Pro4-sarjasta valmistajan sivuilta.
LATAA SOVELLUS PRO4-VIIKKOKELLOJEN OHJELMOINTIIN:
Viikkokelloissa on vaihdettava paristo muistia varten ( CR2032 ).
HUOM! Viikkokellot voidaan ohjelmoida ilman käyttöjännitettä.
| Back-up | Kyllä |
|---|---|
| Hyväksynnät | CE |
| IP-luokka | IP20 |
| Kanavien määrä | 1 |
| Korkeus | 90 mm |
| Leveys | 35 mm |
| Liitäntä | Ruuviliitin |
| Liitäntäjännite AC | 230 V |
| Lyhin kytkentäjakso | 60 s |
| Materiaali | Itsestään sammuva kestomuovi |
| Max. kosketinkuorma | 16 A |
|---|---|
| Max. käyttölämpötila | 55 °C |
| Min. käyttölämpötila | -30 °C |
| Ohjelma-askelten määrä | 56 |
| Suojausluokka | II |
| Syvyys | 63 mm |
| Taajuus | 50-60Hz |
| Tehonkulutus | 0,2 W |
Hugo Müllerin viikkokelloilla voidaan ohjata esimerkiksi hälytysten kytkeytymistä,
ovien lukitusta, valaistusta ( katso valmistajan datasivut erilaisille valaisimille),
autojen lämmityspistorasioita jne. Niissä on joko yksi tai kaksi kanavaa.
EASY-sarjan viikkokelloissa on 56 ohjelma-askelta, NFC-ohjelmointimahdollisuus
Google tai Apple APPilla. Katso SC18X0 easy-tuotteita valmistajan sivuilla.
LATAA SOVELLUS EASY-VIIKKOKELLOJEN OHJELMOINTIIN:
PRO4-sarjassa on 100 ohjelma-askelta ja etulevyohjelmoinnin lisäksi
Bluetooth-ohjelmointimahdollisuus. Syöttöjännitevaihtoehtoina on 12 V, 24 V ja 230 VAC. 230 VAC mallissa on taustavalaistus. Lue lisää Pro4-sarjasta valmistajan sivuilta.
LATAA SOVELLUS PRO4-VIIKKOKELLOJEN OHJELMOINTIIN:
Viikkokelloissa on vaihdettava paristo muistia varten ( CR2032 ).
HUOM! Viikkokellot voidaan ohjelmoida ilman käyttöjännitettä.
ASTRO-viikkokelloilla voi aikaan perustuvien päälle/poistoimintojen lisäksi valita auringon nousun ja laskun mukaan tapahtuvan kytkeytymisen.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Asennus | IP-luokka | Kanavien määrä | Korkeus | Käyttöjännite | Liitäntäjännite AC | Liitäntäjännite DC | Ohjelma-askelten määrä | Suojausluokka | Taajuus | Tehonkulutus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Viikkokello Easy, 1-kan., 230 V AC, 35 mm, NFC
Tuotenumero:
SC1810EASY-230V
Kopioitu!
|
|
IP20
|
1
|
90 mm
|
|
230 V
|
|
56
|
II
|
50-60Hz
|
0,2 W
|
|
||
|
Viikkokello Easy, 2-kan., 230 V AC, 35 mm, NFC
Tuotenumero:
SC1820EASY-230V
Kopioitu!
|
|
IP20
|
2
|
90 mm
|
|
230 V
|
|
56
|
II
|
50-60Hz
|
0,2 W
|
|
||
|
Viikkokello PRO4, 1-kan., 12VAC/DC, 35 mm, BT
Tuotenumero:
SC2811PRO4-12V
Kopioitu!
|
DIN-kisko
|
|
1
|
|
|
12 V
|
12 V
|
100
|
|
|
|
|
||
|
Viikkokello PRO4, 1-kan., 24VAC/DC, 35 mm, BT
Tuotenumero:
SC2811PRO4-24V
Kopioitu!
|
|
|
1
|
|
24 V
|
24 V
|
24 V
|
100
|
|
|
|
|
||
|
Viikkokello PRO4, 1-kan., 230V, 35 mm, BT
Tuotenumero:
SC2811PRO4-230V
Kopioitu!
|
|
|
1
|
|
|
230 V
|
|
100
|
|
50-60
|
1 W
|
|
||
|
Viikkokello PRO4, 2-kan., 230V, 35 mm, BT
Tuotenumero:
SC2821PRO4-230V
Kopioitu!
|
DIN-kisko
|
|
2
|
|
|
230 V
|
|
100
|
|
50-60 Hz
|
1 W
|
|
Valitse tuote listalta.