AUTOVIMATION
| Ikkunan tiiviste | Hytrel |
|---|---|
| IP-luokka | IP66 |
| Korkeus | 50 mm |
| Kotelon materiaali | Anodisoitu alumiini |
| Leveys | 50 mm |
| Linssin halkaisija | 39 mm |
| Max. kameran korkeus | 30 mm |
| Max. kameran leveys | 30 mm |
|---|---|
| Max. liittimen koko | 20,5 mm |
| Paino | 420 g |
| Pituus | 156 mm |
| Sisäpituus | 146 mm |
Koteloon mahtuu max. 30x30mm kamera ja 39mm halkaisijaltaan oleva optiikka. Kotelon mukana toimitetaan aina sopivat kamerakiinnikkeet, joilla saadaan kamera tukevasti kiinnitettyä kotelon sisään, sekä varmistetaan lämmönjohtuminen kameran ja kotelon välillä. Koteloa on saatavilla kahta eri pituutta, kahdella etulevyllä ja kolmella erilaisella taustalevyllä. Ikkunan halkaisija on 28mm. Saatavilla lisäksi dome ikkuna laajakulmaisia optiikoita varten.
Koteloita on monia eri vaihtoehtoja joista ohessa mainittu vain muutama. Tutustu oheiseen valintatyökaluun, speksisivuun ja ota yhteyttä OEM myyntiin.
Lisäksi koteloihin on saatava mittava määrä lisätarvikkeita.
Sopiva vaihtoehto AVT Mako, Basler Ace, Baumer CX, Cognex Insight Micro, Dalsa Calibir, Flir BlackFly, Flir Boson, Flir FireFly, IDS UI-5240, Imaging Source USB33 Serie, Jai Go, Keyence CV-200C, Leopard Imaging SerDes, Lucid Triton, Lucid Phoenix, Sick PicoCam, Ximea MQ kameroille.
Autovimationin Dolphin&Shark on korkealaatuinen ruostumattomasta teräksestä valmistettu kamerakotelosarja on erinomainen vaihtoehto erityisesti korkeaa hygieniatasoa vaativille aloille, kuten lääke- ja elintarviketeollisuudelle.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Logistiikka muuttuu nopeasti, ja yritykset tarvitsevat entistä tehokkaampia ratkaisuja. Konenäkö automatisoi tavaravirtojen käsittelyä, nopeuttaa prosesseja ja vähentää virheitä.
Teollisuusympäristöissä tapahtuvat räjähdykset voivat aiheuttaa vakavia vahinkoja sekä ihmisille että omaisuudelle. ATEX varmistaa, että sekä laitteet että työprosessit on suunniteltu minimoimaan nämä riskit ja luomaan turvallinen työympäristö.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Paino | Pituus | Sisäpituus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kamerakotelo, Colibri S, tausta C (29x29mm).
Tuotenumero:
22.902.120
Kopioitu!
|
420 g
|
156 mm
|
146 mm
|
|
||
|
Kamerakotelo, Colibri M, tausta C (29x29mm)
Tuotenumero:
22.902.150
Kopioitu!
|
465 g
|
186 mm
|
176 mm
|
|
Valitse tuote listalta.