DATALOGIC
Gryphon 4200 sarja on suunniteltu käyttäjä ystävälliseksi, tyylikäs ja elegantti muotoilu, hyvä ergonomia ja erinomaiset luku ominaisuudet.
Gryphon 4200 lukija pystyy lukemaan pieni resoluutioisia koodeja läheltä ja kaukaa, myöskään huonolaatuiset ja vahingoittuneet viivakoodit eivät tuota ongelmia tälle lukijalle. Lukijalla voidaan myös lukea koodit suoraan mobiili laitteen näytöltä, joka tekee tästä lukijasta hyvän valinnan tämän ja huomisen päivän sovelluksiin.
| Hyväksynnät | RoHS |
|---|---|
| Immuniteetti ympäristön valolle | 0 - 130,000 lux |
| IP-luokka | IP52 |
| Kennotyyppi | CCD |
| Kit | Ei |
| Langaton | Ei |
| Max. käyttölämpötila | 50 °C |
| Max. varastointilämpötila | 70 °C |
|---|---|
| Min. käyttölämpötila | 0 °C |
| Min. varastointilämpötila | -40 °C |
| Mitat (mm) | 166 x 68 x 109 |
| Paino | 163 g |
| Väri | Musta |
Gryphon 4200 sarja on suunniteltu käyttäjä ystävälliseksi, tyylikäs ja elegantti muotoilu, hyvä ergonomia ja erinomaiset luku ominaisuudet.
Gryphon 4200 lukija pystyy lukemaan pieni resoluutioisia koodeja läheltä ja kaukaa, myöskään huonolaatuiset ja vahingoittuneet viivakoodit eivät tuota ongelmia tälle lukijalle. Lukijalla voidaan myös lukea koodit suoraan mobiili laitteen näytöltä, joka tekee tästä lukijasta hyvän valinnan tämän ja huomisen päivän sovelluksiin.
Huipputehokas 2D-lukija logistiikka- ja tuotantosovelluksiin. Tutustu!
Viivakoodinlukijoiden
erinomaiset lukuominaisuudet varmistavat luotettavan luennan myös viivakoodien ollessa
vahingoittuneita tai huonoja.
Pieni kooltaan mutta suuri teholtaan! Datalogicin Matrix 120 on markkinoiden pienin 2D-lukija jossa on sisäänrakennettu Ethernet-liitäntä.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Kit | Väri | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
Käsilukija, 1D, musta
Tuotenumero:
GD4290-BK
Kopioitu!
|
Ei
|
Musta
|
|
||
Käsilukija, 1D, valkoinen
Tuotenumero:
GD4290-WH
Kopioitu!
|
Ei
|
Valkoinen
|
|
||
Käsilukija, 1D, USB Kit, musta
Tuotenumero:
GD4220-BKK1
Kopioitu!
|
Kyllä
|
Musta
|
|
||
Käsilukija, 1D, USB Kit, valkoinen
Tuotenumero:
GD4220-WHK1
Kopioitu!
|
Kyllä
|
Musta
|
|
Valitse tuote listalta.