DATALOGIC
GD2131 käsilukijan lineaari kuvakennossa on parannettu dekoodaus algoritmi, jonka avulla käsilukijalla pystyy lukemaan 1D viivakoodeja nopeasti.
Tässä mallissa on extra leveä lukuviiva, jonka ansiosta voidaan lukea pidempiä 1D koodeja lähietäisyydeltä. Lisäksi GD2131 käsilukijassa on pidennetty lukuetäisyytä mikä mahdollistaa käsilukijan käytön useimmissa perus sovelluksissa.
GD2131 käsilukija tukee myös etähallinta ominaisuuksia käyttäen "Host" konetta.
| Hyväksynnät | RoHS |
|---|---|
| Immuniteetti ympäristön valolle | 0 - 120,000 lux |
| IP-luokka | IP42 |
| Kit | Ei |
| Langaton | Ei |
| Max. käyttölämpötila | 50 °C |
| Max. varastointilämpötila | 70 °C |
| Min. käyttölämpötila | 0 °C |
|---|---|
| Min. varastointilämpötila | -40 °C |
| Mitat (mm) | 163 x 91 x 41 |
| Paino | 150 g |
| Väri | Musta |
GD2131 käsilukijan lineaari kuvakennossa on parannettu dekoodaus algoritmi, jonka avulla käsilukijalla pystyy lukemaan 1D viivakoodeja nopeasti.
Tässä mallissa on extra leveä lukuviiva, jonka ansiosta voidaan lukea pidempiä 1D koodeja lähietäisyydeltä. Lisäksi GD2131 käsilukijassa on pidennetty lukuetäisyytä mikä mahdollistaa käsilukijan käytön useimmissa perus sovelluksissa.
GD2131 käsilukija tukee myös etähallinta ominaisuuksia käyttäen "Host" konetta.
Huipputehokas 2D-lukija logistiikka- ja tuotantosovelluksiin. Tutustu!
Viivakoodinlukijoiden
erinomaiset lukuominaisuudet varmistavat luotettavan luennan myös viivakoodien ollessa
vahingoittuneita tai huonoja.
Pieni kooltaan mutta suuri teholtaan! Datalogicin Matrix 120 on markkinoiden pienin 2D-lukija jossa on sisäänrakennettu Ethernet-liitäntä.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Kit | Väri | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
Käsilukija, 1D, musta
Tuotenumero:
QD2131-BK
Kopioitu!
|
Ei
|
Musta
|
|
||
Käsilukija, 1D, valkoinen
Tuotenumero:
QD2131-WH
Kopioitu!
|
Ei
|
Valkoinen
|
|
||
Käsilukija, 1D, USB Kit, musta
Tuotenumero:
QD2131-BKK1
Kopioitu!
|
Kyllä
|
Musta
|
|
||
Käsilukija, 1D, USB Kit, valkoinen
Tuotenumero:
QD2131-WHK1
Kopioitu!
|
Kyllä
|
Valkoinen
|
|
||
Käsilukija, 1D, USB Kit, teline, musta
Tuotenumero:
QD2131-BKK1S
Kopioitu!
|
Kyllä
|
Musta
|
|
Valitse tuote listalta.