DATALOGIC
QD2400 sarjan lukijat ovat erittäin kustannus tehokkaita lukijoita 1D/ 2D koodin lukuun. Lukijalla pystyy lukemaan minkä tahansa koodin miten päin vain esim. puhelimen näytöltä.
Lukijassa on silmäystävällinen punainen valonlähde yhdistettynä kahteen siniseen kolmioon, jolla voi "tähdätä" luettavaan viivakoodiin.
Liitäntä mahdollisuudet ovat USB, sarjaliikenne ja KBW(PS/2).
| Hyväksynnät | RoHS |
|---|---|
| Immuniteetti ympäristön valolle | 86,000 lux |
| IP-luokka | IP42 |
| Kit | Ei |
| Langaton | Ei |
| Max. käyttölämpötila | 50 °C |
| Max. varastointilämpötila | 70 °C |
| Min. käyttölämpötila | 0 °C |
|---|---|
| Min. varastointilämpötila | -40 °C |
| Mitat (mm) | 163 x 91 x 41 |
| Paino | 145 g |
| Väri | Musta |
QD2400 sarjan lukijat ovat erittäin kustannus tehokkaita lukijoita 1D/ 2D koodin lukuun. Lukijalla pystyy lukemaan minkä tahansa koodin miten päin vain esim. puhelimen näytöltä.
Lukijassa on silmäystävällinen punainen valonlähde yhdistettynä kahteen siniseen kolmioon, jolla voi "tähdätä" luettavaan viivakoodiin.
Liitäntä mahdollisuudet ovat USB, sarjaliikenne ja KBW(PS/2).
Huipputehokas 2D-lukija logistiikka- ja tuotantosovelluksiin. Tutustu!
Viivakoodinlukijoiden
erinomaiset lukuominaisuudet varmistavat luotettavan luennan myös viivakoodien ollessa
vahingoittuneita tai huonoja.
Pieni kooltaan mutta suuri teholtaan! Datalogicin Matrix 120 on markkinoiden pienin 2D-lukija jossa on sisäänrakennettu Ethernet-liitäntä.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Kit | Väri | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
Käsilukija, 2D, musta
Tuotenumero:
QD2430-BK
Kopioitu!
|
Ei
|
Musta
|
|
||
Käsilukija, 2D, valkoinen
Tuotenumero:
QD2430-WH
Kopioitu!
|
Ei
|
Valkoinen
|
|
||
Käsilukija, 2D, USB kit, teline, musta
Tuotenumero:
QD2430-BKK1S
Kopioitu!
|
Kyllä
|
Musta
|
|
||
Käsilukija, 2D, USB kit, teline, valkoinen
Tuotenumero:
QD2430-WHK1S
Kopioitu!
|
Kyllä
|
Valkoinen
|
|
||
Käsilukija, 2D, USB kit, musta
Tuotenumero:
QD2430-BKK1
Kopioitu!
|
Kyllä
|
Musta
|
|
||
Käsilukija, 2D, USB kit, valkoinen
Tuotenumero:
QD2430-WHK1
Kopioitu!
|
Kyllä
|
Valkoinen
|
|
Valitse tuote listalta.