| IP-luokka | IPX6 |
|---|---|
| Iskun pituus | 300 mm |
| Käyttöjännite | 24 V DC |
| Käyttösykli | 10 % |
| Max. käyttölämpötila | 45 °C |
| Max. työntövoima | 4000 N |
| Min. käyttölämpötila | 5 °C |
| Nimellisnopeus, ei kuormaa | 16 mm/s |
|---|---|
| Nimellisnopeus, max. kuorma | 13 mm/s |
| Typical current 24V Full load | 11 A |
| Typical current 24V No load | 2,5 A |
| Valmistaja | Moteck |
| Äänenpaine | 56 dB |
DLC3 on voimakas kolmiportainen nostopilari, joka sopii hyvin esimerkiksi teollisuus -tai medikaalikäyttöön. Kolmiportaisuutensa ansiosta asennusmitta on todella pieni, mutta iskunpituutta saadaan jopa 1200mm. Tähän malliin on saatavana myös kaapeliläpivienti rungon läpi.
-Käyttöjännite 24VDC
-Maks. kuorma 4000N
-Iskunpituus 260-1200mm
-Nopeus ilman kuormaa 16mm/s
-Nopeus täydellä kuormalla 13mm/s
-Väännönkesto 2000Nm (staattinen), 1000Nm (dynaaminen)
-Käyttösykli 10%
-Äänentaso ≦56dB
-Suojausluokka IPX6
-Päätyrajakytkimet
-Käyttölämpötila 5°C ~ +45°C
Moteck on tuonut markkinoille uuden nostopilarimallin, joka on kaksi kertaa voimakkaampi kuin edeltäjänsä.
Moteck tarjoaa laajan valikoiman tuotteita sähköiseen lineaariliikkeeseen. Tällä kertaa esittelyssä ovat DLC-sarjan nostopilarit.
Kalvonäppäimistöt ovat edullinen ja toimintavarma ratkaisu kun tarvitset paikallisohjauksen laitteeseesi. Riippumatta siitä onko tarpeesi yksi näppäin tai koko QWERTY-näppäimistö, kalvonäppäimillä sen toteuttaminen on mahdollista.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
Valikoimiimme kuuluu korkealuokkaisia kytkin-, liitin-, lämmönhallinta-, älykalvo- ja näyttöratkaisuja sairaala- ja laboratoriolaitteiden valmistajille.
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Iskun pituus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
DLC3 nostopilari
Tuotenumero:
DLC3-24FC-0300-3AH000
Kopioitu!
|
300 mm
|
|
||
|
DLC3 nostopilari
Tuotenumero:
DLC3-24FC-0350-3AH000
Kopioitu!
|
350 mm
|
|
||
|
DLC3 nostopilari
Tuotenumero:
DLC3-24FC-0400-3AH000
Kopioitu!
|
400 mm
|
|
||
|
DLC3 nostopilari
Tuotenumero:
DLC3-24FC-0440-3AH000
Kopioitu!
|
440 mm
|
|
Valitse tuote listalta.