| Akselin halkaisija | 8 mm |
|---|---|
| Aksiaalivoima | 20 N |
| Eristysluokka | B |
| Etulaippa | 86 mm |
| Frame size | 95 mm |
| Hyötysuhde | 31,5 % |
| IP-luokka | IP44 |
| Käyttöjännite | 400 V AC |
| Nimellisnopeus | 1300 rpm |
|---|---|
| Nimellisvirta | 0,23 A |
| Nimellisvääntö | 0,25 |
| Paino | 2 kg |
| Pituus | 138 mm |
| Teho | 34 W |
| Vaihe | 3-vaihe |
3-vaiheinen jäähdystyvaihteella varustettu moottori, jossa suojausluokka IP44 ja eristysluokka B. Mahdollisia asennusvaihtoehtoja ovat B14 (laippa) tai B3 (jalkakiinnitys). 1-vaihekäytössä moottorit tarvitsevat kondensaattorin.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Hyötysuhde | Nimellisnopeus | Nimellisvirta | Nimellisvääntö | Teho | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3-vaihe AC-moottori, 34 W, 4-napainen
Tuotenumero:
DG7150-4S
Kopioitu!
|
31,5 %
|
1300 rpm
|
0,23 A
|
0,25
|
34 W
|
|
||
3-vaihe AC-moottori, 90 W, 2-napainen
Tuotenumero:
DG7150-2S
Kopioitu!
|
55 %
|
2750 rpm
|
0,39 A
|
0,312
|
90 W
|
|
Valitse tuote listalta.