Tiedot |
|
|---|---|
| Teho | 26 W |
| Induktanssi | 2,1 mH |
| Pituus | 77 mm |
| Akselin halkaisija | 5 mm |
| Max. momentti | 0,19 |
| Max. virta | 5,4 A |
| Jatkuva momentti | 0,035 Nm/A |
| Nimellisvirta | 1,8 A |
| Nimellisvääntö | 0,063 |
| Vastus | 1,5 Ω |
| Hitausmomentti | 24 g.cm² |
| Paino | 0,45 kg |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Paluujännite EMK | 2,45 Vrms/krmp |
| Käyttöjännite | 24 V DC |
| Vaiheiden määrä | 3 |
| Napaluku | 8 |
| Radiaalivoima | 28 N |
| Aksiaalivoima | 10 N |
| Etulaippa | 42 mm |
| Eristysluokka | B |
| IP-luokka | IP40 |
| Nimellisnopeus | 4000 rpm |
Fullingin integroidulla ohjauksella varustetut BLDC-moottorit ovat helppoja ja kustannustehokkaita ratkaisuja koska et tarvitse edistyneempää itsenäistä ohjausta. Hyvät mahdollisuudet mukauttaa säätimen rakennetta ja toimintoja vastaamaan kulloisia tarpeita.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Teho | Induktanssi | Pituus | Akselin halkaisija | Max. momentti | Max. virta | Jatkuva momentti | Nimellisvirta | Nimellisvääntö | Vastus | Hitausmomentti | Paino | Paluujännite EMK | Käyttöjännite | Vaiheiden määrä | Napaluku | Radiaalivoima | Aksiaalivoima | Etulaippa | Eristysluokka | IP-luokka | Nimellisnopeus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tuotenumero:
3204509040
Kopioitu!
|
26 W
|
2,1 mH
|
77 mm
|
5 mm
|
0,19
|
5,4 A
|
0,035 Nm/A
|
1,8 A
|
0,063
|
1,5 Ω
|
24 g.cm²
|
0,45 kg
|
2,45 Vrms/krmp
|
24 V DC
|
3
|
8
|
28 N
|
10 N
|
42 mm
|
B
|
IP40
|
4000 rpm
|
|
||
|
Tuotenumero:
3204510040
Kopioitu!
|
52,5 W
|
1,2 mH
|
95 mm
|
5 mm
|
0,38
|
10,6 A
|
0,036 Nm/A
|
3,5 A
|
0,125
|
0,8 Ω
|
48 g.cm²
|
0,6 kg
|
2,71 Vrms/krmp
|
24 V DC
|
3
|
8
|
28 N
|
10 N
|
42 mm
|
B
|
IP40
|
4000 rpm
|
|
||
|
Tuotenumero:
3204512040
Kopioitu!
|
77 W
|
0,71 mH
|
137 mm
|
5 mm
|
0,55
|
14,2 A
|
0,037 Nm/A
|
4,8 A
|
0,185
|
0,43 Ω
|
72 g.cm²
|
0,8 kg
|
2,74 Vrms/krmp
|
24 V DC
|
3
|
8
|
28 N
|
10 N
|
42 mm
|
B
|
IP40
|
4000 rpm
|
|
||
|
Tuotenumero:
3204514040
Kopioitu!
|
105 W
|
0,5 mH
|
157 mm
|
5 mm
|
0,75
|
21,5 A
|
0,035 Nm/A
|
6,6 A
|
0,25
|
0,3 Ω
|
96 g.cm²
|
0,95 kg
|
2,62 Vrms/krmp
|
24 V DC
|
3
|
8
|
28 N
|
10 N
|
42 mm
|
B
|
IP40
|
4000 rpm
|
|
Valitse tuote listalta.