| Akselin halkaisija | 8 mm |
|---|---|
| Eristysluokka | B |
| IP-luokka | IP40 |
| Käyttöjännite | 24 V DC |
| Max. momentti | 0,35 |
| Moottori vaihteen kanssa | Ei |
| Nimellisnopeus | 3200 rpm |
| Nimellisvirta | 1,65 A |
|---|---|
| Nimellisvääntö | 0,07 |
| Paino | 0,6 kg |
| Pituus | 75 mm |
| Teho | 23,5 W |
Exmek 54mm -moottori on korkealaatuinen tasavirtamoottori, joka soveltuu erilaisiin teollisiin sovelluksiin.
Pienen koon ja tehokkaan rakenteen ansiosta tämä moottori tarjoaa tehokkaan ja luotettavan suorituskyvyn.
Moottorit ovat kuulalaakeroituja. Enkooderi, jarrut ja planeettavaihteet ovat saatavilla mahdollisina lisävarusteina. Moottori on käynniltään tasainen ja erittäin hiljainen.
Yli 50 vuoden kokemuksella KAG suunnittelee ja valmistaa moderneja pienikokoisia sähkömoottoreita, jotka täyttävät vaativimmatkin standardit.
Tarvitsetko huipputason sähkömoottoreita, jotka tarjoavat erinomaisen suorituskyvyn ja kestävät vaativissakin olosuhteissa? Meidän DC- ja BLDC-sähkömoottorit ovat täydellinen valinta.
Etsitkö monipuolisia ja luotettavia moottoriratkaisuja? Meiltä löydät kattavan valikoiman AC-, DC-, BLDC-, askel- ja servomoottoreita, jotka sopivat erilaisiin käyttötarkoituksiin. Lue lisää!
Luotettavat ja räätälöidyt DC-moottorit löydät toimittajaltamme KAG:lta maatalouden ja koneenrakentajien tarpeisiin. Lue lisää!
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Max. momentti | Nimellisnopeus | Nimellisvirta | Nimellisvääntö | Paino | Pituus | Teho | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tuotenumero:
MB054TP100
Kopioitu!
|
0,35
|
3200 rpm
|
1,65 A
|
0,07
|
0,6 kg
|
75 mm
|
23,5 W
|
|
||
Tuotenumero:
MB054TP300
Kopioitu!
|
0,76
|
3300 rpm
|
3,2 A
|
0,15
|
0,9 kg
|
94 mm
|
51,8 W
|
|
||
Tuotenumero:
MB054TP600
Kopioitu!
|
1,4
|
3300 rpm
|
5,3 A
|
0,26
|
1,3 kg
|
126 mm
|
90 W
|
|
||
Tuotenumero:
MB054TP700
Kopioitu!
|
1,8
|
3300 rpm
|
7,2 A
|
0,36
|
1,6 kg
|
145 mm
|
124,4 W
|
|
Valitse tuote listalta.