TSD
| Asennus | VESA 100*100mm |
|---|---|
| Kaiutin | Saatavilla |
| Kirkkaus | 350 cd/m² |
| Kosketusnäyttö | Kapasitiivinen (PCAP) |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Käyttöjännite | DC: +12VDC ±5% (Adapter input:AC 100V-240V) |
| Käyttölämpötila | 0°C...40°C |
| Liitännät | VGA,HDMI,USB,LAN |
|---|---|
| Massamuistin koko | 500 GB |
| MTBF | 50 000 |
| Pakkauskoko | 1 kpl |
| Suoritin | ARM Cortex-7 Dual-Core |
Valmistajamme TSD on erikoistunut valmistamaan laadukkaita teollisuusmonitoreja kapasitiivisilla kosketuspaneeleilla. Heidän teollisuusmonitorit on mahdollista saada myös paneeli PC versiona. Jolloin monitorin kotelon sisälle lisätään PC. Tietokoneen ominaisuuksiin voidaan vaikuttaa valitsemalla prosessori, muistin määrä, kiintolevyn tyyppi (SSD/SATA) ja koko.
PCAP on perinteinen kapasitiiviseen kosketusnäyttöteknologiaan perustuva tekniikka. Sormesta välittyvä sähkövaraus, aiheuttaa muutoksen lasin sähkökenttään, mikä voidaan mitata kapasitanssin muutoksena. Näin kosketuskalvo osaa paikantaa tarkasti kostetun kohdan näytöllä. TSD:n monitoreja voidaan käyttää hanskat kädessä, herkistämällä kosketuspaneelin asetuksia. Monitorin eteen voidaan asentaa maksimissaa 10mm erillinen suojalasi.
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Kalvonäppäimistöt ovat edullinen ja toimintavarma ratkaisu kun tarvitset paikallisohjauksen laitteeseesi. Riippumatta siitä onko tarpeesi yksi näppäin tai koko QWERTY-näppäimistö, kalvonäppäimillä sen toteuttaminen on mahdollista.
Valikoimiimme kuuluu korkealuokkaisia kytkin-, liitin-, lämmönhallinta-, älykalvo- ja näyttöratkaisuja sairaala- ja laboratoriolaitteiden valmistajille.
Lasista ja silikonista valmistettuja näppäimistöjä korkeimpien laatuvaatimusten mukaisesti.
Toimitamme korkealaatuisia TFT/LCD- ja OLED-näyttöjä sairaala- ja laboratoriolaitteiden vaativiin käyttökohteisiin.
Innoptec älykalvot tarjoavat modernin tavan hallita lasipintojen läpinäkyvyyttä nopeasti, hygieenisesti ja täysin ilman mekaanisia verhoja tai rakenteita.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Datamuisti | Kirkkaus | Kuvasuhde | Liitännät | Näytön koko | Suoritin | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
10.1" Paneeli PC Andriod käyttöjärjestelmä
Tuotenumero:
IDS101PCAP-AND
Kopioitu!
|
|
350 cd/m²
|
16:10
|
VGA,HDMI,USB,LAN
|
|
ARM Cortex-7 Dual-Core
|
|
||
|
10.1" Paneeli PC, WINDOWS 7,8,10
Tuotenumero:
IDS101PCAP-WIN
Kopioitu!
|
|
350 cd/m²
|
16:10
|
VGA,HDMI,USB,LAN
|
|
Celeron N2807
|
|
||
|
15,6'' Paneeli PC
Tuotenumero:
AIO156PCAP
Kopioitu!
|
4
|
220 cd/m²
|
16:9
|
DVI,VGA,HDMI
|
15,6
|
Intel Ivy Bridge Core I3/I5
|
|
||
|
Tuotenumero:
AIO215PCAP
Kopioitu!
|
4G
|
250 cd/m²
|
16:9
|
VGA,HDMI,USB,LAN
|
21,5
|
Intel Ivy Bridge Core I5
|
|
||
|
Tuotenumero:
AIO185PCAP
Kopioitu!
|
4G
|
250 cd/m²
|
16:9
|
VGA,HDMI,USB,LAN
|
18,5
|
Intel Ivy Bridge Core I5
|
|
Valitse tuote listalta.