| Liitäntä ilmalle | G1/4 |
|---|---|
| Max. käyttölämpötila | 50 °C |
| Max. työpaine | 12 bar |
| Min. käyttölämpötila | -10 °C |
| Min. työpaine | 0 bar |
| Nimellisvirtaus | 2600 l/min |
| Ohjaus | Manuaali |
| Paino | 0,15 kg |
|---|---|
| Poistoilman liitäntä | G1/4" |
| Runkomateriaali | Polyamidi |
| Tiivisteen materiaali | NBR |
| Toiminta | 3/2, Manuaalinen sulkuventtiili |
| Väliaine | Ilmanpaine |
Kestävä ja helppokäyttöinen 3/2-sulkuventtiili toisiopuolen tyhjennyksellä.
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
OEM Finland vahvistaa nyt yhteistyötään Emersonin kanssa ja ottaa laajennetun vastuun useista heidän johtavista tuotemerkeistään Suomen markkinoilla.
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Kalvonäppäimistöt ovat edullinen ja toimintavarma ratkaisu kun tarvitset paikallisohjauksen laitteeseesi. Riippumatta siitä onko tarpeesi yksi näppäin tai koko QWERTY-näppäimistö, kalvonäppäimillä sen toteuttaminen on mahdollista.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Liitäntä ilmalle | Nimellisvirtaus | Poistoilman liitäntä | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
3/2 sulkuventtiili, G1/4"
Tuotenumero:
AS1-R412014664
Kopioitu!
|
G1/4
|
2600 l/min
|
G1/4"
|
|
||
3/2 sulkuventtiili, G1/4"
Tuotenumero:
AS2-R412006260
Kopioitu!
|
G1/4
|
2000 l/min
|
G1/4"
|
|
||
3/2 sulkuventtiili, G1/2"
Tuotenumero:
AS3-R412007261
Kopioitu!
|
G1/2"
|
11000 l/min
|
G1/2"
|
|
||
3/2 sulkuventtiili, G1"
Tuotenumero:
AS5-R412009261
Kopioitu!
|
G1"
|
30000 l/min
|
G1"
|
|
Valitse tuote listalta.