| Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| IP-luokka | IP6K9K |
| Kytkinkotelon materiaali | Ruostumaton teräs |
| Liitäntä | G1/4 |
| Liitäntäkierre | Ulkoinen |
| Max. aineen lämpötila | 125 °C |
| Max. paine | 1000 bar |
| Max. ympäristön lämpötila | 85 °C |
|---|---|
| Min. aineen lämpötila | -40 °C |
| Min. painealue | 0 bar |
| Min. ympäristön lämpötila | -40 °C |
| Signaalityyppi | CANopen, CAN 2.0 A |
MHC-1 -malli on suunniteltu toimimaan kuljetusvälineteollisuuden haastavissa ympäristöissä. Anturi saatavilla CANopen tai J1939 protokollalla.
WIKA:n painemittarit ja painelähettimet tarjoavat luotettavat ratkaisut hygieniavaatimuksiltaan korkeisiin tiloihin, joissa laatuvaatimukset ovat erittäin tiukat. Lue lisää!
Maailman johtava mekaanisten painekytkimien valmistaja SUCO on laajentanut tuotevalikoimaansa entisestään uusilla paineantureilla. Valikoimasta löytyy monenlaista paineanturia sovelluksen ja mitattavan aineen mukaan.
Anturivalmistaja ESI:n uusin, edeltäjäänsä nopeampi, USB-paineanturi.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!