| Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Alumiini, Keraaminen, NBR, Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Halkaisija | 80 mm |
| IP-luokka | IP65 |
| Liitännän sijainti | Alhaalla |
| Liitäntäkierre | G1/2" |
| Max. aineen lämpötila | 85 °C |
| Max. lämpötilakompensointi | 60 °C |
| Max. ympäristön lämpötila | 60 °C |
|---|---|
| Min. aineen lämpötila | -30 °C |
| Min. ympäristön lämpötila | -10 °C |
| Paino | 400 g |
| Rungon materiaali | Ruostumaton teräs |
| Vasteaika | 200 ms |
WIKA digitaalinen painemittari DG-10 on poistunut valmistajan valikoimasta.
Korvaava tuote WIKA valikoimasta on uusi CPG1200 digitaalinen painemittari.
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
OEM Finland vahvistaa nyt yhteistyötään Emersonin kanssa ja ottaa laajennetun vastuun useista heidän johtavista tuotemerkeistään Suomen markkinoilla.
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Kalvonäppäimistöt ovat edullinen ja toimintavarma ratkaisu kun tarvitset paikallisohjauksen laitteeseesi. Riippumatta siitä onko tarpeesi yksi näppäin tai koko QWERTY-näppäimistö, kalvonäppäimillä sen toteuttaminen on mahdollista.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!