| Avautumisviive | 50 ms |
|---|---|
| IP-luokka | IP65 |
| Istukan materiaali | Polypropeeni |
| Jännite AC | 230 V |
| Kalvon materiaali | FPM |
| Kelan materiaali | PET |
| Kv arvo | 4,8 m³/h, 80 l/min |
| Liitäntä | 3/4" BSP |
| Liitäntätyyppi | DIN A 43650 |
| Läpikulku | 18 mm |
| Materiaali oikosulkurengas | Hopeoitu kupari |
| Max. aineen lämpötila | 80 °C |
| Max. paine | 10 bar |
| Max. viskositeetti | 37 cSt |
| Min. aineen lämpötila | -10 °C |
|---|---|
| Min. ympäristön lämpötila | -10 °C |
| Paine-ero maksimi | 6 bar |
| Paine-ero minimi | 0,2 bar |
| Paino | 0,47 kg |
| Plungeriakselin materiaali | Ruostumaton teräs |
| Rungon materiaali | Polypropeeni |
| Sisäosien materiaali | Polypropeeni, Ruostumaton teräs |
| Sulkeutumisviive | 30 ms |
| Tiivisteen materiaali | FPM |
| Toiminta 1 | 2/2 |
| Toiminta 2 | Normaalisti kiinni |
Huoltoseisokkien lähestyessä on oikea hetki suunnata katse järjestelmäsi pulssiventtiileihin. Huollon yhteydessä on hyvä varmistaa, että pulssiventtiilit toimivat luotettavasti ja tehokkaasti.
Aventics on julkaissut uuden XV-magneettiventtiiterminaalin koneenrakentajille. Venttiiliterminaalin moderni venttiilitekniikka tehostaa paineilman käyttöä ja optimoi pneumaattisten järjestelmien suorituskykyä.
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.