| IP-luokka | IP67 |
|---|---|
| Laakerin materiaali | Igilidur X |
| Liittimen materiaali | PVDF |
| Materials Clips | Ruostumaton teräs 301 |
| Max. aineen lämpötila | 60 °C |
| Max. jännite DC | 30 V |
| Max. kuormitus | 200 mA |
| Max. paine | 16 bar |
| Max. taajuus | 10 Hz |
| Max. virtaus | 1,8 l/min |
| Max. virtausalue | 1,5 l/min |
| Max. viskositeetti | 10 cSt |
| Min. jännite DC | 10 V |
| Min. taajuus | 1000 Hz |
|---|---|
| Min. virtausalue | 0,1 l/min |
| Min. viskositeetti | 1 cSt |
| Paino | 0,2 kg |
| Pulssia/litra | 10200 |
| Roottorin materiaali | PVDF |
| Rummun materiaali | Keraaminen |
| Rungon materiaali | PPS, Questra |
| Tiivisteen materiaali | Viton |
| Toistotarkkuus | 1 % |
| Type of flow component | Virtausvalvonta |
| Virrankulutus | 10 mA |
Honsberg roottorivirtausanturin pulssitaajuuslähtö on verrannollinen virtausnopeuteen. Pyörivän roottorin tunnistimena käytetään induktiivista kytkintä, valokennoa, hall- tai namuranturia. Anturin asento ei vaikuta sen toimintaan. Koska rungon materiaaleja on eri vaihtoehtoja, löytyy sopiva malli eri käyttötarkoituksiin nesteille ja kaasuille.
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Max. taajuus | Max. virtaus | Max. virtausalue | Min. taajuus | Min. virtausalue | Paino | Pulssia/litra | Type of flow component | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Roottorivirtausanturi
Tuotenumero:
RRI-010GVP020
Kopioitu!
|
10 Hz
|
1,8 l/min
|
1,5 l/min
|
1000 Hz
|
0,1 l/min
|
0,2 kg
|
10200
|
Virtausvalvonta
|
|
||
|
Roottorivirtausanturi
Tuotenumero:
RRI-010GVP050
Kopioitu!
|
10 Hz
|
12 l/min
|
10 l/min
|
1000 Hz
|
0,2 l/min
|
0,2 kg
|
3345
|
Virtausvalvonta
|
|
||
|
Roottorivirtausanturi
Tuotenumero:
RRI-010GVP070
Kopioitu!
|
10 Hz
|
16,8 l/min
|
12 l/min
|
1000 Hz
|
0,4 l/min
|
0,2 kg
|
1755
|
Virtausvalvonta
|
|
||
Roottorivirtausanturi
Tuotenumero:
RRI-025GVP080
Kopioitu!
|
10 Hz
|
36 l/min
|
30 l/min
|
1000 Hz
|
2 l/min
|
0,5 kg
|
1216
|
Virtausvalvonta
|
|
||
Roottorivirtausanturi
Tuotenumero:
RRI-025GVP120
Kopioitu!
|
10 Hz
|
72 l/min
|
60 l/min
|
1000 Hz
|
3 l/min
|
0,5 kg
|
607
|
Virtausvalvonta
|
|
||
|
Roottorivirtausanturi
Tuotenumero:
RRI-010GVP020E
Kopioitu!
|
|
1,8 l/min
|
1,5 l/min
|
|
0,1 l/min
|
0,2 kg
|
|
|
|
||
|
Roottorivirtausanturi
Tuotenumero:
RRI-010GVP050E
Kopioitu!
|
|
12 l/min
|
10 l/min
|
|
0,2 l/min
|
0,2 kg
|
|
|
|
||
|
Roottorivirtausanturi
Tuotenumero:
RRI-010GVP070E
Kopioitu!
|
|
16,8 l/min
|
12 l/min
|
|
0,4 l/min
|
0,2 kg
|
|
|
|
||
Roottorivirtausanturi
Tuotenumero:
RRI-025GVP080E
Kopioitu!
|
|
36 l/min
|
30 l/min
|
|
2 l/min
|
0,5 kg
|
|
|
|
||
Roottorivirtausanturi
Tuotenumero:
RRI-025GVP120E
Kopioitu!
|
|
72 l/min
|
60 l/min
|
|
3 l/min
|
0,5 kg
|
|
|
|
Valitse tuote listalta.