| IP-luokka | IP67 |
|---|---|
| Liittimen materiaali | Alumiini |
| Max. aineen lämpötila | 80 °C |
| Max. jännite DC | 30 V |
| Max. paine | 160 bar |
| Max. virtaus | 200 l/min |
| Max. virtausalue | 140 l/min |
| Max. viskositeetti | 40000 cSt |
| Min. aineen lämpötila | -25 °C |
|---|---|
| Min. jännite DC | 10 V |
| Min. virtausalue | 1,4 l/min |
| Paino | 3,44 kg |
| Toistotarkkuus | 0,25 % |
| Virrankulutus | 19 mA |
Honsberg VHS on ruuvitoiminen virtausanturi öljylle. Suuri virtausmäärä tai aineen korkea viskositeetti ei haittaa laitteen toimintaa. Anturin voi asentaa paikoilleen mihin asentoon tahansa eikä myöskään virtaussuunnalla on merkitystä anturin toimintaan. Ainutlaatuinen ominaisuus on myös siinä että anturiosan voi irrottaa rungosta kesken prosessia vaikka järjestelmä on paineistettu. Huoltaminen on turvallista. Anturin saa erilaisillla kiinnitystavoilla ja lähdöillä.
|
|
|
|
VHS PNP/NPN lähdöllä | FLEX-VHS | OMNI-VHS | OMNI-VHS vaativiin olosuhteisiin |
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Max. virtaus | Max. virtausalue | Min. virtausalue | Paino | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Virtausanturi öljylle 1,4-140 1" PNP
Tuotenumero:
VHS025GAO0140B
Kopioitu!
|
200 l/min
|
140 l/min
|
1,4 l/min
|
3,44 kg
|
|
||
|
Virtausanturi öljylle 3,5-350 1 1/4" PNP
Tuotenumero:
VHS032GAO0350B
Kopioitu!
|
500 l/min
|
350 l/min
|
3,5 l/min
|
6,35 kg
|
|
||
|
Virtausanturi öljylle 8,0-800 1 1/2" PNP
Tuotenumero:
VHS040GAO0800B
Kopioitu!
|
1200 l/min
|
800 l/min
|
8 l/min
|
14,2 kg
|
|
||
|
Virtausanturi öljylle 15,0-1500 2" PNP
Tuotenumero:
VHS050GAO1500B
Kopioitu!
|
2200 l/min
|
1500 l/min
|
15 l/min
|
25 kg
|
|
||
|
Virtausanturi öljylle 25,0-2500 2 1/2" PNP
Tuotenumero:
VHS065GAO2500B
Kopioitu!
|
3800 l/min
|
2500 l/min
|
25 l/min
|
42,7 kg
|
|
||
|
Virtausanturi öljylle 1,4-140 1" 4-20 mA
Tuotenumero:
VHS025GAO0140I
Kopioitu!
|
200 l/min
|
140 l/min
|
1,4 l/min
|
3,44 kg
|
|
||
|
Virtausanturi öljylle 3,5-350 1 1/4" 4-20 mA
Tuotenumero:
VHS032GAO0350I
Kopioitu!
|
500 l/min
|
350 l/min
|
3,5 l/min
|
6,35 kg
|
|
||
|
Virtausanturi öljylle 8,0-800 1 1/2" 4-20 mA
Tuotenumero:
VHS040GAO0800I
Kopioitu!
|
1200 l/min
|
800 l/min
|
8 l/min
|
14,2 kg
|
|
||
|
Virtausanturi öljylle 15,0-1500 2" 4-20 mA
Tuotenumero:
VHS050GAO1500I
Kopioitu!
|
2200 l/min
|
1500 l/min
|
15 l/min
|
25 kg
|
|
||
|
Virtausanturi öljylle 25,0-2500 2 1/2" 4-20 mA
Tuotenumero:
VHS065GAO2500I
Kopioitu!
|
3800 l/min
|
2500 l/min
|
25 l/min
|
42,7 kg
|
|
Valitse tuote listalta.