| IP-luokka | IP65 |
|---|---|
| Jousen materiaali | Ruostumaton teräs 301 |
| Kupin materiaali | Messinki |
| Max. aineen lämpötila | 120 °C |
| Max. jännite AC | 120 V |
| Max. kosketusluokka | 50 VA |
| Max. paine | 200 bar |
| Max. virtaus | 10 l/min |
| Max. virtausalue | 4 l/min |
| Max. viskositeetti | 30 cSt |
|---|---|
| Min. aineen lämpötila | -20 °C |
| Min. virtausalue | 0,4 l/min |
| Min. viskositeetti | 1 cSt |
| Paino | 1,3 kg |
| Rungon materiaali | Niklattu messinki |
| Tiivisteen materiaali | NBR |
| Type of flow component | Virtauskytkimet |
MR1K on mekaaninen virtausvahti kaasuille ja nesteille. Mitattava aine ei ole kosketuksissa sähköisten osien kanssa. Voidaan asentaa pysty- tai vaaka-asentoon. Saatavana männänliikkeen vaimentimella sovelluksiin jossa on voimakkaita paineiskuja ja erikoisrakenteisena jopa 500 bar paineelle.
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Kupin materiaali | Max. virtaus | Max. virtausalue | Min. virtausalue | Paino | Rungon materiaali | Tiivisteen materiaali | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Virtauskytkin 0,4..4l/min, G1/4
Tuotenumero:
MR1K-008GM004
Kopioitu!
|
Messinki
|
10 l/min
|
4 l/min
|
0,4 l/min
|
1,3 kg
|
Niklattu messinki
|
NBR
|
|
||
Virtauskytkin 1..10l/min, G3/8
Tuotenumero:
MR1K-010GM010
Kopioitu!
|
Messinki
|
20 l/min
|
10 l/min
|
1 l/min
|
1,3 kg
|
Niklattu messinki
|
NBR
|
|
||
Virtauskytkin 2..20l/min, G1/2
Tuotenumero:
MR1K-015GM020
Kopioitu!
|
Messinki
|
30 l/min
|
20 l/min
|
2 l/min
|
1,3 kg
|
Niklattu messinki
|
NBR
|
|
||
Virtauskytkin 4..40l/min, G3/4
Tuotenumero:
MR1K-020GM040
Kopioitu!
|
Messinki
|
60 l/min
|
40 l/min
|
4 l/min
|
1,2 kg
|
Niklattu messinki
|
NBR
|
|
||
Virtauskytkin 6..60l/min, G1
Tuotenumero:
MR1K-025GM060
Kopioitu!
|
Messinki
|
80 l/min
|
60 l/min
|
6 l/min
|
1,1 kg
|
Niklattu messinki
|
NBR
|
|
||
Virtauskytkin 0,4..4 l/min, G1/4, RST
Tuotenumero:
MR1K-008GK004
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316L
|
10 l/min
|
4 l/min
|
0,4 l/min
|
1,2 kg
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
Viton
|
|
||
Virtauskytkin
Tuotenumero:
MR1K-010GK010
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316L
|
20 l/min
|
10 l/min
|
1 l/min
|
1,2 kg
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
Viton
|
|
||
Virtauskytkin
Tuotenumero:
MR1K-015GK020
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316L
|
30 l/min
|
20 l/min
|
2 l/min
|
1,2 kg
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
Viton
|
|
||
Virtauskytkin
Tuotenumero:
MR1K-020GK040
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316L
|
60 l/min
|
40 l/min
|
4 l/min
|
1,1 kg
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
Viton
|
|
||
Virtauskytkin 6..60l/min, G1, RST
Tuotenumero:
MR1K-025GK060
Kopioitu!
|
Ruostumaton teräs 316L
|
80 l/min
|
60 l/min
|
6 l/min
|
1,1 kg
|
Ruostumaton teräs 316Ti
|
Viton
|
|
Valitse tuote listalta.