| IP-luokka | IP67 |
|---|---|
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Max. käyttölämpötila | 70 °C |
| Max. syöttöjännite DC | 12 V DC |
| Min. käyttölämpötila | -10 °C |
| Min. syöttöjännite DC | 2 V DC |
|---|---|
| Nimellispaine | 0,15 mm |
| Toiminta | Vedä ja paina |
| Voima-alue | 0-0,02 kN |
S-mallinen anturi venymän ja puristuman tarkkaan mittaukseen. Yksinkertainen asennustapa. Anturin ylä-ja alapuolella sisäkierteet. Ruostumaton teräsrunko.
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Voima-alue | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Voima-anturi 0,02 kN
Tuotenumero:
F22111120458
Kopioitu!
|
0-0,02 kN
|
|
||
|
Voima-anturi 0,1 kN
Tuotenumero:
F22111210438
Kopioitu!
|
0-0,1 kN
|
|
||
|
Voima-anturi 0,05 kN
Tuotenumero:
F22111150457
Kopioitu!
|
0-0,05 kN
|
|
||
|
Voima-anturi 0,2 kN
Tuotenumero:
F22111220433
Kopioitu!
|
0-0,2 kN
|
|
||
|
Voima-anturi 0,5 kN
Tuotenumero:
F22111250445
Kopioitu!
|
0-0,5 kN
|
|
||
|
Voima-anturi 1 kN
Tuotenumero:
F22111310414
Kopioitu!
|
0-1 kN
|
|
||
|
Voima-anturi 2 kN
Tuotenumero:
F22111320423
Kopioitu!
|
0-2 kN
|
|
||
|
Voima-anturi 5 kN
Tuotenumero:
F22111350432
Kopioitu!
|
0-5 kN
|
|
||
|
Voima-anturi 20 kN
Tuotenumero:
F22111420455
Kopioitu!
|
0-20 kN
|
|
||
|
Voima-anturi 10 kN
Tuotenumero:
F22111410421
Kopioitu!
|
0-10 kN
|
|
||
|
Voima-anturi 50 kN
Tuotenumero:
F22111450456
Kopioitu!
|
0-50 kN
|
|
Valitse tuote listalta.